Jumbo | Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

Obal na akustickou baskytaru nebo jumbo

main-image

Prodám obal na akustickou basu s větším tělem. Silné polstrování. Gumová vnější spodní část. Měl jsem v ní Furcha. Toho jsem prodal, obal zůstal. Nový obal stojí cca 110 Euro. U nás se prodával za 3300

Cena: 1600 CZK

Elektroakustická gitara face

main-image

Predávam s ťažkým srdcom túto nádhernú elektroakustickú gitaru značky face. Telo je ozdobené krásnymi detailami a veľké jumbo telo výbava unikátny zvuk. V gitare je aj funkčná batéria. Sú prítomné malé známky používania, nie sú ale vôbec viditeľné. Z gitary bohužiaľ odpadol plastový kryt na obrazovku, ktorá je naďalej funkčná takže sa nie je čoho obávať. V cene aj popruh a obal.

Cena: 8000 CZK

Crafter JE-30, snímač B-Band 3 tone

main-image

Kytara pochází z limitované edice a již neni v prodeji. Přední deska je z masivního smrku. Záda, luby a krk z javoru, hmatník palisandr. Vyrobena v Koreji. Ozvučná díra, hmatník a okraje kytary jsou lemovány perletí. Byla to má záložní kytara a bohužel ne příliš využita. Je to příliš dobrý nástroj na to, aby dei válela doma. Seřízena je na struny 11-52. Součástí je i pevný kufr Epiphone, 9V baterka a nové struny. Možnost vyzkoušení v Praze.

Cena: 13000 CZK

Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

Muzar.cz logo

Inzeráty

Články

Muzar.cz logo
Aplikace se načítá ...