Zesilovače pro akustické kytary | Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

AER Compact 60 II/III TOP stav!

main-image

Prodám kombo pro akustické nástroje AER Compact 60. Je to přechod mezi druhou a třetí generací. Ovládání efektů už je řešeno praktičtějším otočným ovladačem stejně jako u třetí a čtvrté generace. Kombo je naprosto totožné se třetí generací jen je na něm napsaná dvojka. Plně funkční ve stavu nového komba. Na toto kombo se občas hrálo doma v pokoji čemuž odpovídá i stav. Součástí je orig. praktická AER brašna a síťový kabel.

Cena: 16900 CZK

AER AG8 aktivní monitor TOP stav

main-image

Prodám víceúčelový aktivní monitor AER AG 8. Plně funkční dobrý stav. Vhodný na rozšíření zvukových možností AER compact nebo alpha nebo jako praktický aktivní odposlech či malé PA. Má velmi přirozený zvuk!

Cena: 13250 CZK

AER Alpha 40 TOP stav nového!

main-image

Prodám kombo pro akustické nástroje AER Alpha . Kombo je plně funkční v dokonalé kondici a stavu nového. Lehké ! dostatečně výkonné , malé ale s vekým zvukem! Alpha je společně s Compactem 60 už hdně dlouho na špičce toho, co níbízí trh v ozvučení akustických nástrojů. A jak to tak vypadá, ještě dlouho to tak také zůstane. Co je dobré, není třeba měnit. Profíci hrají na AERka, přidejte se k nim i vy.

Cena: 13900 CZK

AER Alpha 40

main-image

Prodám kombo pro akustické nástroje AER Alpha . Kombo je v dobrém stavu. Lehké ! dostatečně výkonné , malé ale s vekým zvukem! Alpha je společně s Compactem 60 už hdně dlouho na špičce toho, co níbízí trh v ozvučení akustických nástrojů. A jak to tak vypadá, ještě dlouho to tak zůstane. Co je dobré, není třeba měnit. Profíci hrají na AERka, přidejte se k nim i vy. Cena dohodou.

Cena: 1 CZK

AER compact 60 III - zánovní TOP stav nového!

main-image

Prodám zánovní kombo pro akustické nástroje AER compact 60 třetí generace. Kombo je ve stavu nového a bylo minimálně používané. Případný zájemce si tedy koupí v podstatě nové kombo! Součástí je orig. parktická polstrovaná brašna AER a síťový kabel. Cena dohodou.

Cena: 1 CZK

AER Compact 60 II - Top stav

main-image

Prodám kombo pro akustické nástroje AER Compact 60 druhé generace. Součástí je orig. polstrovaná brašna AER a síťový kabel. Kombo je v TOP stavu.

Cena: 16700 CZK

AER Compact II

main-image

Prodám kombo pro akustické nástroje AER Compact 60 druhé generace. Kombo je plně funkční a v dobrém stavu . Součástí je síťový kabel, skládací podložka AER pod kombo a orig. polstrovaná brašna AER.

Cena: 16900 CZK

AER - Bingo - compact 60 - TOP stav nového komba!

main-image

Prodám legendární první generaci komba pro akustické nástroje AER Compact 60 - Bingo. Velmi zachovalé ! Naprosto srovnatelné a v něčem dokonce lepší než novější třetí a čtvrtá generace AER Compact. Součástí je polstrovaný obal a síťový kabel.

Cena: 14500 CZK

AER - Bingo - compact 60 - TOP stav

main-image

Prodám legendární první generaci komba pro akustické nástroje AER Compact 60 - Bingo. Velmi zachovalé ! Naprosto srovnatelné a v něčem dokonce lepší než novější třetí a čtvrtá generace AER Campact. Součástí je polstrovaný obal a síťový kabel.

Cena: 14500 CZK

AER compact III - TOP stav nového comba!

main-image

Prodám AER compact třetí generace TOP stav super zvuk! Kombo je minimálně používané ! Součástí je firemní polstrovaná brašna a síťový kabel.

Cena: 19500 CZK

AER Compact 60 II/III TOP stav nového komba!

main-image

Prodám AER Compact 60 přechod z druhé na třetí generaci. Ovládání efektů je praktickým otočným přepínačem jako to má třetí a čtvrtá generace. Kombo je v TOP stavu ! Kombo má nadstandartně vytlumenou ozvučnici jako to má třeba dražší a větší AER domino (zvuk je čitelnější). Polstrovaná AER brašna a síťový kabel je součástí.

Cena: 1 CZK

AER CX8 - aktivní monitor 120W

main-image

Prodám dva aktivní monitory AER - CX8 . Vhodné jako malé velmi kvalitní PA případně na na rozšíření zvukových možností komb AER ( compact , alpha, domino , acusticube). Jsou opatřeny 8" coaxiálním reproduktorem jako je v kombu AER acusticube. Je to dvojpásmo - středobas a uprostřed je tveter s vyhybkou (alpha , compact a domino mají širokopásmo s konusem tedy jiný typ). Pokud se do monitorů pustí signál z pultu umí hrát překvapivě velmi hlasitě a zachovávají si velmi kvlitní zvuk jako ostatně všechny komponenty f. AER. Jdou pěkně od spodu a kvalutou zvuku máte pocit , že posloucháte kvalitní studiové monitory! Jsou plně funkční a v dobrém stavu.Velikost velikost pouhých 33 x 26 x 26cm při hmotnosti cca. 11kg. Prodejní cena byla cca. 36000Kč za kus !!

Cena: 1 CZK

Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

Muzar.cz logo

Inzeráty

Články

Muzar.cz logo
Aplikace se načítá ...