Kytarová komba | Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

AER alpha 40W - top stav

main-image

Prodám již legendární kombo pro akustické nástroje AER Alpha. Malinké , lehoučké a přitom výkonné kombo s luxusním zvukem AER! Super stav super zvuk! Součástí je orig. AER paktická brašna a síťový kabel. Na konci odkazu je v testu AER compact a Alpha a jsou to dvě nejlepší komba v testu!

Cena: 1 CZK

Marshall Valvestate 8240 Stereo chorus, made in UK

main-image

Prodám naprostou klasiku - pololampové kombo Marshall Valvestate 8240 Stereo chorus. Je to z té první, nejpovedenějí řady, vyrobeno ve staré dobré Anglii. Nejpovedejší kombo této série. Parametry: - 80 wattů. - repro: 2 x 12" Celestion G 12T, - 12 AX7 v předzesilovači, - kanály: 2x + 2 rozsahy zkreslení pro každý kanál - vynikající stereo chorus - pružinový reverb - efektová smyčka - footswitch pro přepínání kanálů a reverbu součástí, - výkon 2x 40W RMS Čistý zvuk parádní a typicky Marshall zkreslení (lepší než u mnoha celolampových aparátů). Hraje skvěle i při nízkých hlasitostech, dá se to na to v pohodě hrát i v bytě :-) Kombo je v super kondici, právě se vrátilo ze servisu - přelampováno a vše zkontrolováno. Nic nechrčí, nešumí, hraje jako kráva. Preferuji osobně v Praze, v případě krize lze i poslat přes PPL.

Cena: 5990 CZK

Mesa Boogie Caliber 50+ kombo

main-image

Prodám kombo Mesa Boogie Caliber 50+ ve velmi zachovalém stavu bez závad. Koncové lampy 6L6, pružinový reverb, efektová smyčka, anglické repro Rola Celestion G12-65, vč. footswitche. Lead kanál bych popsal jako metal/hard rock raných 80.let, středovější zvuk, v kapele se prosadí. Čistý kanál je vhodný klidně na jazz, neřeže. Spolehlivé (ruční výroba Californie) a velice hlasité kombo. Prodávám jej z důvodu nevyužití v současné kapele. Možnost vyzkoušet ve zkušebně v Brně.

Cena: 16900 CZK

modelingové kytarové kombo VOX Valvetronix VT20+

main-image

Prodám modelingové kombo VOX Valvetronix VT20+. Popis zde: https://kytary.cz/vox-vt20/HN112976/ Kupované před 5 lety, ale skoro nehrané, ani nepřesouvané, takže ve výborném stavu. Důvod prodeje: Nevyužívám, už hraju výhradně na akustiku :).

Cena: 3000 CZK

Akustické tranzistorové kombo Marshall

main-image

Prodám akustické tranzistorové kombo Marshall. Kupoval jsem je nové za 8450,-. Bohužel záhy jsem s aktivní muzikou zkončil, tak je takřka nehrané (cca 20 hodin). Má skvělý zvuk, čistý a zkreslený kanál (Chorus, Reverb) vstup pro mikrofon, line out, super vintage vzhled. Součástí je kufr na přepravu, dva kabely, footswitch na přepínání kanálů. Použití pro elektroakustickou kytaru, klávesy, nebo zpěv... Nabízím osobní odběr Brandýs nad Labem, Praha a nebo jakákoli pobočka Levných knih (tato možnost po předchozí platbě na účet).

Cena: 5900 CZK

FAME GTA celolampa ve tříde A! klon Fender pro juniora

main-image

Prodám celolampové kombo FAME GTA . Je z dílny Ruského lampového guru Yerasova. Kvalitní součástky , ručně prodrátované. Svojí předlohu výrazně překonává ! 15 W ve třídě A . 2 x EL 84 , 2 X AX7 , repro jensen 10". Malé lehké kombo s velkým zvukem!

Cena: 8100 CZK

Peavey Valveking 212 100W

main-image

Prodám lampové kombo, které už nevyužívám. Kombo bylo vždy bez problémů, odehrálo nekolik koncertů. Vyměněn jeden spínač zapínaní, původní se vylomil. Společně s pedálovým přepínačem kanálu. Odkaz na produkt: http://www.musicmarket.cz/peavey-valveking-212-100w-kytarove-kombo-512.html# foto pošlu zájemcům

Cena: 11000 CZK

AER - Compact 60 Bingo

main-image

Prodám kombo pro akustické nástroje AER bingo. Kombo je ve skvělém stavu ! plně funkční. Oproti novějšímu compactu (který má čtyři efekty) má bingo instalované dva dig. efekty reverb a delay. Zvukově mi připadá bingo oproti novému compaktu i nové alfě naprosto srovnatelné dokonce mi přijde ve zvuku konkrétnější s pozdějším nástupem limitace. Mám pocit , že u těch nových modelů pusobí dříve ochrana zesilovače a tím dochází k limitaci. Při vyšších hlasitostech je to poznat hlavně u alphy, kupodivu starší model alphy tohle tak výrazně nedělá. Znovu se mi potvrdilo , že ne všechno co je nové je atomaticky lepší než to co tomu předcházelo. Věřete mi , že pár AERek už jsem vyzkoušel:-) Přijeďte si vyzkoušet Bingo hraje skvěle! Ke kombu je krásná orig. polstrovaná brašna a síťový kabel.

Cena: 14000 CZK

AER compact 60 třetí generace

main-image

Prodám kombo pro akustické nástroje AER compact třetí generace . TOP stav , super zvuk. Součástí je firemní polstrovaná brašna a síťový kabel.

Cena: 18900 CZK

Kytarové kombo Fender FM212 DSP 100W

main-image

Po dlouhém přemýšlení posílám do světa tohle žánrově univerzální kombo se spoustou možností simulací Fender aparátů a efektů - Delaye, Reverby, Chorusy, Flangery, Tremola atd. - opravdu je z čeho vybírat. Výkonově naprosto dostačující i na pódia, natož do zkušebny či domů. Kosmetických vad má minimum, vždycky jsem se k němu choval solidně a nikdy nezklamalo. Jediné, co kombu chybí, je jeden z krytů ovládacích kolíků - konkrétně fx level na druhém kanále - ale s kolíkem se dá normálně pohybovat i tak. Případně ho můžu zkusit sehnat, jistě nejde o drahou záležitost. Originální footswitch Fender mohu přidat. V případě jakýchkoliv dotazů email "jirousekdaniel@gmail.com" nebo telefon níže. Rád zodpovím jakékoliv otázky. :) K vyzkoušení v Třeboni, případně můžu někam po jihu popovézt. V případě zájmu jsem schopný kombo dopravit i do Prahy, kam každý týden jezdím.

Cena: 4500 CZK

Acoustic G100T

main-image

1x12 kombo s Electro Voice speakrem (EVM 12L) od americký firmy Acoustic. Tenhle model je z počátku 80let, celolampa 100/50w , dva kanály, skvělý na jazz a blues, těžko se hledá lepší clean tone, drive kanál velmi obstojně zvládá i silný zkreslení, a díky ekvalizéru z toho jde vykroutit spoustu zajímavejch zvuků. Bass/Treble boost povytáhnutím poťáku, reverb. V původním stavu, s hardcasem na kolečkách. K vyzkouseni na Praze 4, jakejkoliv dotaz rád zodpovim telefonicky nebo ve zprávách. Přikládám link s obsáhlejším infem o tomhle modelu. http://www.pirk.estranky.cz/clanky/acoustic-g100t-ev112-wood-.html

Cena: 22000 CZK

MARSHALL MG15CD

main-image

Prodám malé šikovné kombo pro domácí použití. Vše plně funkční, téměř bez škrábanců a poškození. Twin channels - Clean and Overdrive •Contour Control for dramatic mid sweep and "scooping" •Emulated Line Out jack and Headphone jack •CD input which allows you to play along to your favorite discs •8 in. custom-voiced speaker •FDD (Frequency Dependent Damping) •Output (RMS): 15W •Channels: 2 •Footswitchable Channels: none •CD Input: yes •Emulated Line Out: yes •Emulated Headphone: yes •Spring Reverb: none •Digital Effects: none •FDD: yes •Speaker: 1 x 8 in. •Dimensions: 380 x 375 x 205 mm •Weight: 7.2 kg

Cena: 1500 CZK

MARSHALL M AVT100XT

main-image

Prodám zachovalé kombo. Odehrálo pár koncertů, má tedy pochopitelně škrábance atd., ale veškerý hardware hraje skvěle a spolehlivě. Reproduktor je nevyřvaný, většinu času nebyl vůbec zapojený a kombo bylo přepojené na reprobox. Hybridní kytarové kombo, 3 kanály, výkon 100W, reproduktor 12‘‘ Celestion, digitální efektová jednotka, efektová smyčka, sluchátkový výstup, line-in, line-out, výstup na externí reprobox. footswitch Technické údaje • kytarové hybridní kombo • 3 kanály • výkon: 100W • preampové elektronky: ECC83 • reproduktor: 12‘‘ Celestion • ovládání: 3x Volume, 3x Gain, 2x Bass, 2x Middle, 2x Treble, Master Volume, Presence • DSP efektová jednotka s 16 efekty a nastavením Mix a Adjust • paralelní efektová smyčka s přepínačem výstupní úrovně • sluchátkový výstup • CD-Input • emulovaný Line-Out • výstup pro externí reprobox • vstup na footswitch (PEDL-10038, součástí) • rozměry: 607 x 550 x 290 mm váha: 24,2 kg

Cena: 4500 CZK

Fender Twin Reverb Silverface r.v.1980

main-image

Prodám tenhle skoro 40 let starý vintage aparát. Koupeno u pana Plška (vintageamps.eu) asi před 5 lety, servisováno a přelampováno u Dušana Zemana (dordamps.cz). Vizuální stav uměrný věku, 3 kolečka původní, 4.dokoupeno, nožní spínač reverb/vibrato není původní. Důvod prodeje: na rovinu, příliš težký pro moje záda a nosiče nemám. :D V okolí FM-Ostrava můžu dovézt osobně.

Cena: 26000 CZK

VOX AC15C1

main-image

bezvadný stav, první majitel vstupy - normal / top boost tremolo a reverb

Cena: 12500 CZK

ACUS One Forstrings 5T Wood - kombo pro akustiku a zpěv

main-image

Prodám Acus One Forstrings 5T Wood. Je koupeno pár měsíců zpátky. Ve skvětém stavu, bez známek opotřebení. Využito několikrát na zkoušce a jednou na koncertu, po kterém jsem zjistil že mi výkonově nevyhovuje a tak si budu kupovat větší model. Hraje výborně, má dva kanály (dva nástroje nebo nástroj + mikrofon), Direct Out pro zapojení do mixu a třípásmové korekce. Více technických informací v odkazu níže. Možnost osobního odběru v Brně nebo v okolí Strážnice. Na ceně se lze domluvit. Odkaz s dalšími informacemi o kombu: https://kytary.cz/acus-one-forstrings-5t-wood/HN15

Cena: 9999 CZK

Line 6 Spider Jam

main-image

Výborné modelingové kombo, koupeno za 10 500, prodávám za 5 500, ve výborném stavu, pouze kosmetické vady z používání. Nebudu tu vypisovat veškeré specifikace, ty najdete v přiloženém odkazu na obchod, ale z vlastní zkušenosti ho velmi doporučuji, dokáže vykouzlit super zvuky, dobře si rozumí s pedály + má spoustu presetů, efektů a dalších funkcí. V pohodě ozvučí střední i větší stage. Důvod prodeje: Přechod na lampu. Kontakt nejlépe na veselyluky@seznam.cz nebo SMS na 606808025 Nejlépe osobní odběr Beroun,Praha a okolí. Cena se může pohybovat. Odkaz: https://www.audiotek.cz/line-6-spider-jam-6115.htm

Cena: 5500 CZK

Laney TF300

main-image

Prodam kombo Laney TF 300. Hybridní kytarové kombo (pololampa), 3 kanály, výkon 120W. Footswitch prilozen. Jedna se jeste o prvni serii, takze jeste Made in UK. Puvodni repro Invander nahrazeno za reproduktor Celestion Seventy 80. Obsahuje reverb, efektovou smycku, vystup pro sluchatka, vstup pro footswitch, vystup pro externi reprobox.

Cena: 5000 CZK

AER compact 60

main-image

Prodám kombo pro akustické nástroje AER compact 60. Myslím , že není potřeba představovat , prostě špička pro ozvučení akustické kyzary! Prověřená a používaná profesionály. Součástí je firemní brašna AER a síťový kabel. tel 724410842

Cena: 18300 CZK

Echolette junior, vintage,dynacor twen , fender princeton ,

main-image

Prodám toto krásné a zvukově vyhlášené retro kombo made in Gemany cca. 1972. Je ve velmi dobrém stavu ! Celolampa pracující ve třídě "A" na konci jsou devě 6V6 v preampu 2x ecc83 a rectifier ez81. Osazené 1x12´´ puvodním reproduktorem. Kombo má krásné lampové vibráto a hraje skvěle. Znalci vědí:-) má podobné zapojení jako Fender pronceton a je to identický zesilovač s dynacordem Twen II. Výkon 17W. tel.724410842

Cena: 17000 CZK

AER Alpha poslední generace! zánovní - TOP stav nového komba

main-image

Prodám kombo AER Alpha. Je to poslední generace 100% stav a skvělý zvuk. Pro ozvučení své akustické kytary (samozřejmě né jen pro ní) nemůžete udělat nic lepšího. AER je značka profesionálů! Kouzelná malá , lehká kostička s velkým zvukem , ohromí výkonam a hlavně kvalitou! Součástí prodeje je polstrovaná firemní AER brašna a síťový kabel.tel.724410842

Cena: 17000 CZK

Line 6 DT50 112

main-image

Málo hrané kytarové lampové kombo. Koupeno 2015. Madlo je mírně natržené Detaily: https://kytary.cz/line-6-dt50-112/HN115304/

Cena: 25000 CZK

Marshall SL5

main-image

Ahoj. Prodám výše zmíněné kombo v perfektním stavu s plátěným obalem šitým na míru... k vyzkoušení v Mladé Boleslavi. Cena nízká a pevná, poněvač s prodejem spěchám, výměny prosím nenabízejte. • Série: Signature (signature model Slash) • Výkon: 5 W (nebo 1 W) • Počet kanálů: 2 • Elektronky: 3x ECC83 + 1x EL34 • Reproduktory: 1x 12" Celestion Vintage 30 • 3pásmový ekvalizér • Presence, reverb • 2 nástrojové vstupy

Cena: 9999 CZK

150W Line 6 Spider IV + celokov. pedál na ovládání

main-image

Velice známé silné modulační stereo kombo. 16 simulací + 20 efektů. Fenomenální Clean. Je průrazný až do metalových otáček. Ideální na pódia a do zkušebny. Má ladičku, Looper, výstup na sluchátka, výstup reprobox, Vstup Line-In např. pro mobil. Vše 100% funkční. Zakoupeno na Kytary.cz - doložím fakturu. Ke kombu ovládací pedál v ceně. Nabízím možnost odzkoušení.

Cena: 7300 CZK

Peavey ValveKing (VK 212) 100W

main-image

Celolampové kytarové kombo. Výkon 100W. Repro 2x12" ValveKing. Elektronky 3x 12AX7 (preamp) + 4x 6L6GC (koncová sekce). 2 kanály (Clean/Lead). 3-pásmový ekvalizér pro každý kanál zvlášť + Presence a Resonance. Funkce Gain Boost pro Lead kanál. Volume Boost pro Lead kanál. Reverb. Efektová smyčka. Rozměry 673x542x283. Hmotnost 31kg. (Neoriginální) footswitch součástí. Možnost vyzkoušení a předání v Nové Pace.

Cena: 7000 CZK

MARSHALL AS50D

main-image

Tranzistorové kombo pro akustickou kytaru, výkon: 50W, reproduktory: 2x 8“ + horna, 2 kanály, XLR vstup pro mikrofon, fantomové napájení, převrácení fáze, filtr Anti-Feedback, chorus, reverb, paralelní efektová smyčka, přímý XLR výstup, linkový výstup, vstup pro CD / mp3. Hrané pouze doma. Možno dovézt do Prahy a okolí.

Cena: 6000 CZK

Ibanez kombo

main-image

Prodám kombo na doma pro začátečníka. 10W čistý/zkreslený zvuk.

Cena: 1000 CZK

Fender Mustang III V2

main-image

Prodám modelingové kytarové kombo Fender Mustang III v2. Kombo má 100W, takže stačí na domácí hraní a bohatě i na kluby a větší sály. Jsem první majitel, kombo je v perfektním stavu bez technických ani viditelných závad. Hráno minimálně, převážně doma nebo ve zkušebně. / Při rychlém jednání možná sleva! Předání nejlépe v Praze, ale je možnost zaslání.

Cena: 6000 CZK

Fender Frontman 15G

main-image

Prodám kytarové kombo. Ideální na domácí cvičení. Důvod prodeje-koupě nového komba. Stav: stav jako nové

Cena: 1200 CZK

VOX AC15C1 White Bronco (Limited edition)

main-image

Prodám tuto limitovanou edici Vox AC 15 v zánovním stavu, má odehráno jen cca 8 hodin. Vizuálně i lampami je v plné kondici. Nové stálo 21000Kč. Možno vyzkoušet, rok záruka.

Cena: 15900 CZK

Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

Muzar.cz logo

Inzeráty

Články

Muzar.cz logo
Aplikace se načítá ...