Efekty a pedály | Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

Rocktron Hush the pedal

main-image

Prodám nevyužitý noise reduction. HUSH The Pedal je podlahový pedál na redukci šumu signálu o 65dB, přičemž kvalita zvuku zůstává nezměněna. Můžeme ho zapojit buď do řetězce, nebo přes efektovou smyčku zesilovače. Hush využívá Rocktronom patentovanou technologii V.I.R

Cena: 1400 CZK

Friedman BE-OD

main-image

Overdrive pedal. Jako novej

Cena: 4800 CZK

Kytarový efekt Fender

main-image

Originální efekt Fender

Cena: 3000 CZK

koupím Line6 pod HD desktop - černů ledvinu...

main-image

v ok stavu

Cena: 4000 CZK

Tc electronic Mimiq

main-image

TC Electronic MIMIQ: Pedálový efekt typu doubler. Mimiq doubler je unikátní pedál, který přináší možnost profesionálního vrstvení kytar v malé kompaktní krabičce. Vrstvení se ve studiích používá pro zvýraznění a zhutnění zvuku rytmické kytary. Díky dvojici, trojici nebo čtveřici stejných riffů uložených na sebe vzniká zvuk s neuvěřitelnou hustotou, který je možné slyšet na největších rockových a metalových albech všech dob. S Mimiq stačí pouze nastavit, zda chcete vrstvit 1, 2 nebo 3 další stopy a stisknout přepínač. Kromě výběru množství navrstvení nabízí přední panel i samostatný ovladač hlasitosti pro Efekt a pro čistý zvuk. Ovladač Tightness nastavuje úroveň miniaturních přirozených odlišností mezi jednotlivými vrstvami. Efekt je zasazen v pevné kovové šasi s true bypass spínáním a stereo vstupy a výstupy.

Cena: 3500 CZK

Boss Digital Delay DD-7

main-image

Perfektní delay. Opotřebení odpovídá běžnému živému hraní, zacházelo se s ním vždy slušně. True bypass, vstupy 2x mono + 1x expression, výstupy 2x mono. Napájení 9V baterie/adaptér. Možnost vyzkoušení v Nové Pace. Není problém poslat na dobírku kamkoliv po ČR.

Cena: 2500 CZK

Electro-Harmonix Wiggler Tube Vibrato/Tremolo

main-image

Electro-Harmonix Wiggler je velice vydařené lampové Vibrato/Tremolo. Můžete jednak přimíchávat různé množství vibrata/tremola nebo pouze křehce hřejivě nakopnout suchý zvuk, případně obojí. Jinak řečeno, skvěle poslouží i jako vynikající lampový (2 x 12AX7) clean boost - i zcela bez vibrata! To všechno navíc hned ve čtyřech různých módech.) První (Looz) a třetí (Acey) jsou dvě odlišně znějící vibrata (obojí raná 60's), duhý mód (Hamm) je klasickej rotující kedluben = kytara zapojená do Leslie bedny! Čtvrtý mód (Wurl) nakresluje zvuk elektrickýho piana. Rychlostně lze velmi jemně nastavit vše od neznatelně se převalující mlhy, až po roztočenej V12 na 10000 otáček. Frekvenci jakou se nezadržitelně řítíte vpřed snadno napoví horní blikající lighthouse. Poslední možnou výhybkou definujete váš zvuk buď tvrdší, zubatější (Vibrato) nebo kulatější s větším perimetrem (Tremolo). True bypass. Součástí prodeje je original 12V zdroj, délka jeho káblu je 2m. Efekt byl používaný velice zřídka a pouze doma.

Cena: 3999 CZK

ZVEX DISTORTRON

main-image

Prodám tenhle všestrannej butikovej Clean Boost/ Distortion, který vychází z legendárního ZVEX Box of Rock. Je postaven tak, aby simuloval vytavenej Marshall JTM45, tedy předchůdce a vzor staré dobré Plexiny. Skvěle reaguje na dynamiku hry a výborně si rozumí s jakýmkoli aparátem. Mimo Volume, Tone a Drive je tu třípolohový přepínač Subs, kterým nastavíte obsah basových frekvencí, a Gain přepínající mezi standardním Box of Rock - Plexi zvukem a vyšším gainem - ideálním pro garážovej Punk (Stratocaster) nebo klasickej truhlářskej ponk (Les Paul). True bypass. Efekt byl používán pouze doma - je zcela netknutý, zespoda nalepený suchý zip, vypadá jako nový. V Čechách se momentálně nedá sehnat. Stejný zvuk už jednou mám, proto posílám dál. Osobně nebo dobírka (hradím já). Níže jsou dvě zvukové ukázky. https://www.youtube.com/watch?v=avbOaNa5y64 https://www.youtube.com/watch?v=6jF-DqteG4I

Cena: 1799 CZK

Electro-Harmonix ---> Holy Grail Plus

main-image

Prodám starý dobrý digitální reverb Electro Harmonix Holy Grail Plus. Nabízí čtyři různé módy reverbu - Spring, Hall, Room a Flerb. První tři jsou notoricky známé odrůdy přirozeného krystalicky čistého dozvuku. Jde o tři klasické simulace různě velkého prostoru a jednu experimentální formu ve které se obsah reverbu smíchává s flangerem a zpětnou vazbou. Díky potenciometrům Amount a Blend lze vše maximálně ovládat a variovat. True bypass. Efekt používaný pouze doma. Předání osobně nebo dobírka (hradím já). Níže je k mání zvuková ukázka.

Cena: 1799 CZK

ZVEX - Distortron

main-image

Prodám zkreslovací efekt typu Distortion, který vychází z legendárního Box of Rock. Je postaven tak, aby simuloval „vytavený“ Marshall JTM45. Jeho výhodou je, že si skvěle rozumí s jakýmkoli aparátem a skvěle reaguje na dynamiku hry. K ovládání je zde trojice potenciometrů. Jde o ovladače Volume pro nastavení hlasitosti, Tone upravující ekvalizaci a Drive určující míru zkreslení. Posledními prvky jsou přepínače Subs, kterým nastavíte, jak moc basových frekvencí ve zvuku bude, a Gain přepínající mezi standardním Box of Rock zvukem a vyšším gainem.

Cena: 3200 CZK

Ibanez Tube Screamer TS-808

main-image

Prodávám tuto nehynoucí klasiku všech klasik - Ibanez Tube Screamer TS-808. Prakticky každá firma na světě vyrábějící kytarové efekty se pokusila tuto krabičku okopírovat. Zcela základní věc, výborný do všeho. Drive dáš doleva, Volume doprava, nakopne i slepýho s hluchým psem. Je potřeba tuhle legendu představovat nějak víc? Bohudík se u mě doma sešly Tube Screamery rovnou dva a nejsem zrovna SRV, abych je oba využil. Hrán byl pouze doma, 100% stav. Součástí prodeje je samozřejmě original redukce pro napájení i obal.

Cena: 2999 CZK

MXR distrotion+ 1979 originál

main-image

Prodám raritní MXR distortion+ z roku 1979. Plně funkční, zvuk ala Randy Rhoads, s nynější produkcí neporovnatelný.

Cena: 4200 CZK

BOSS Analogový delay DM-2 Made in Japan

main-image

Prodám originální a skoro nesehnatelný analogový delay DM-2, vyrobený v Japonsku. Efekt je plně funkční a ve skvělém stavu.

Cena: 7300 CZK

BOSS DD3 Made in Japan (Long Chip)

main-image

Prodám skvělý delay BOSS DD3 Made in Japan (Blue Label). Plně funkční.

Cena: 3500 CZK

Behringer VD1 (Big Muff)

main-image

Prodám Behringer VD1 (Vintage Distortion) - kopie EHX Big Muff

Cena: 790 CZK

Morley Power Wah USA

main-image

Prodám toto kvákadlo s boostem. Přikládám ilustrační video. :-) Info: • Zap / Vyp • Status LED • Bateriová přihrádka se snadným přístupem • Pevný kovový domeček • Vhodný i pro bass • Napájení 9V baterií nebo Morley adaptérem MO AD N • Made in U.S.A.

Cena: 1800 CZK

Majik box Fuzz Universe (Paul Gilbert model)

main-image

Prodám tento špičkový overdrive/fuzz, model světoznámého kytaristy Paula Gilberta (Mr. Big a další). Funguje jako standartní FUZZ/OD s možností dalšího boostu, který má separátní switch navíc. Video přímo od něj níže.

Cena: 4900 CZK

Bass Synth Wah

main-image

Prodám baskytarový efekt, řídce používaný. Důvod prodeje, konec s hudbou.

Cena: 700 CZK

DIGITECH Death Metal

main-image

Prodám kytarový efekt, řídce používaný. Důvod prodeje, konec s hudbou.

Cena: 500 CZK

Xvive Fuzz/Overdrive

main-image

Prodám tento levnější, ale velmi šikovný Fuzz/OD . Včetně původní krabičky. Oficiální info: Kompaktní efektový pedál typu Overdrive/Distortion/Fuzz. Overdrive Fuzz nabízí trojici plně nastavitelných skreslovacích efektů v jednom pedálu. Pedál je zasazen pevné a odolné kovové konstrukci a vybaven je 5 potenciometry pro detailní nastavení zvuku. K dispozici je ovladač Drive Level, který nastavuje zkreslení, Dynamics, který se stará o dynamickou odezvu pedálu, potenciometr, který přepíná mezi Overdrive, Distortion a Fuzz obvodem, Bass Treble Fuzz Tone, který ekvalizuje finální zvuk a Volume, který nastavuje celkovou hlasitost efektu. Pedál je samozřejmě vybaven kvalitním true bypass spínáním a samostatným nožním přepínačem pro aktivaci modulace a 100% analogovým obvodem. Efekt je možné napájet pomocí 9V adaptéru (center negative), který není součástí balení.

Cena: 990 CZK

EHX Nano Double Muff

main-image

Prodám tento dobře známý Fuzz/Ovedrive. U této "double" verze jde o klasický Muff s možností ještě většího přikrmení druhým. Rok záruka!

Cena: 1290 CZK

Boss FDR-1 (Fender 65´ Deluxe Reverb)

main-image

Prodám Boss FDR-1 , simulace světoznámého, lampového aparátu Fender 65´ Deluxe Reverb v jedné krabičce. Dobrý stav.

Cena: 2690 CZK

Artec Duo Drive Blender

main-image

Prodám tento duální Overdrive/Distortion s možností smíchat obě možnosti. Je v super stavu, možno vyzkoušet.

Cena: 800 CZK

Marshall Plexi Drive

main-image

Prodám tento nově postavený overdrive, jako obal jsem použil prázdný box BOSS SD-1, tak se nenechte zmást krabičkou, je v ní úplně jiný vnitřek. :o) V prostoru kam se dávala baterie je umístěn True Bypass přepínač, napájení je tedy možné pouze 9V/DC adapterem který není součástí prodeje.

Cena: 2400 CZK

Stereo Chorus Arion

main-image

Prodám tento výborný stereo chorus Arion. Je mnohem přirozenější než chorusy od Bosse, není tak "chemický", opravdu pohladí po uších. Vzhledem k "národnímu sportu" nevyzvedávání si zásilek, prosím v případě dobírky 120,- kč předem na účet, děkuji za pochopení.

Cena: 1700 CZK

MXR Variphase

main-image

Speciální verze MXR Phase 90, kde se dá plynule měnit rychlost expression pedálem. Stav: nepoužitý v původním baleen. Na levé straně jsou dalsi ovladaci prvky pro MIX a výstupní hlasitost, což dělá Variphase mnohem univerzálnější, než standardní PHASE 90. Uvnitř je navíc přepínač INTENSITY, který má stejnou funkci jako SCRIPT switch na EVH Phase90.

Cena: 4000 CZK

Danelectro Reel Echo DTE-1

main-image

Prodám tuto parádní simulaci digitálního páskového echa. Zvládá dozvuky s časovou prodlevou až 1500 milisekund, navíc umožňuje hrát „Sound on Sound“, což je vlastně jednoduchý looper. Typický zvuk 50. a 60. let. :-)

Cena: 2990 CZK

EWS Little Fuzzy Drive

main-image

Prodám tento špičkový fuzz v dobrém stavu. více info zde: https://www.muziker.cz/xotic-little-fuzzy-drive?gclid=EAIaIQobChMI4-L6uaSM2AIVkRbTCh2wVgqMEAYYASABEgJYyvD_BwE

Cena: 2800 CZK

Ibanez Tube King TK999HT

main-image

Prodám nebo vyměním skvělé zkreslení v pefektním stavu s lampou uvnitř. Od blues po Hi-gain. Skvěle doplňuje lampové aparáty stejně jako rozsvítí a nažhaví jakýkoli tranzistor. Také obsahuje noisegate, což se může hodit třeba při silném zkreslení :) . Vyměna za compressor možná.

Cena: 1500 CZK

Carl Martin Hydra Boost

main-image

Booster, prudidlo. Prostě to zesiluje signal, když je potřeba. Adaptér k tomu nedávají, buď se do toho narve devítivoltovka a nebo 12-18v adaptér (pak se naprudí ještě víc). Je teda několik let starý, ale skoro nepoužívaný, plně funkční. Krátce po koupi jsem pořídil kombo, u kterého už jsem to nepotřeboval. Nedávno jsem ten booster našel v krabičce v mém starém pokoji u rodičů, tak co s tím, že?.)

Cena: 1000 CZK

Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

Muzar.cz logo

Inzeráty

Články

Muzar.cz logo
Aplikace se načítá ...