Efekty a pedály | Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

AGUILAR Fuzzistor - NOVÝ!

main-image

Prodám nový AGUILAR Fuzzistor. Použitý jen párkát ve studiu, stav nepoužitého efektu. Kdo chce pořádně chlupatej tón, je to přesně pro něj! Efekt je celokovovej, bytelnej jak tank. Nebráním se zajímavé výměně. Moje představa o ceně je ~3700,- (je to nová hračka) PC: 5600,-

Cena: 3700 CZK

Baby Boom Fuzz Star

main-image

Za málo peněz spousta fuzzu muffího typu. Soudruzi z firmy Biyang se vytáhli. Tři módy: chlupatější, průraznější a něco mezi. Ale chlupatý jsou všecky (anglický buzzword je „creamy“. Jako úvod do klasického fuzzu lze za pár korun jen doporučit. Analog, truebypass, krabice ze spousty oceli. Dá se pohánět i klasickou 9V baterií.

Cena: 700 CZK

Bespeco vypínač VM22

main-image

Jednoduchý vypínač. A samozřejmě zapínač, jak je potřeba. Strčíš tam kabel a můžeš zapínat a vypínat do haleluja. Stav ti to ukáže červenou ledkou. Když to teda nakrmíš devítkou baterkou. A v tom je ta potíž: jestli jsem v životě zažil opruz, tak je to výměna baterka v tomhle. Jinak je to levný, spolehlivý, nejspíš se to ani nedá rozdupnout, kabel si do toho můžeš strčit, jak dlouhej potřebuješ, ale to měnění baterky je naprd. Možná ale, pokud tu signalizační ledku nepotřebuješ, to běhá i bez baterky.

Cena: 100 CZK

Digitech Dirty Robot Synth

main-image

Neuvěřitelně verzatilní synťáček a nejvíc cool vypadá. Dva módy a sedum knoflíků, kterými můžete mimo jiné volit, kolik se bude přidávat subbasu, kde se začne a kde skončí se synťákováním, jakou bude mít waveformu, kolik půjde čistýho, kolik zpracovanýho zvuku, jak bude modulovanej... A pak je tam ještě fór, že když přišlápneš spínač a držíš, ještě to krásně zvuk rozvibruje. Ale všechno líp ukáže Andy ve videu. Jo – stereo dovnitř, stereo ven. Cena nového je asi Kč 3200.

Cena: 2300 CZK

Micro Q-tron (autowah/envelope filter)

main-image

Velmi funky. Spolehlivý a jednoduchý envelope filter, autokvák. Citlivě reaguje na sílu úhozu. Na kytaru, na basu. Napájení 9V klasika (pouze kabel). Sedal v pedalboardu, ale i kdyby nesedal, stejně mu asi nic nemůže uškodit. Myslím, že kdybys ho přejel dvanáctitunkou, nic se mu nestane. Sepne. Nový stojí cca 2500.

Cena: 1700 CZK

Digitech Bass Synth Wah (Envelope Filter)

main-image

Pokud jsi aspoň trochu prase, s tímhle si užiješ spoustu digitální srandy: kváká to, mlaská to, chrčí to, prská to, křičí to + to dělá další zvuky, které už se ale moc dobře popsat nedají. Píšou na něm sice, že je basový (a dělal se i nebasový), ale s kytarou normálně kamarádil (navíc taky umí přidát oktávu dolů, takže si tu basu mohl i nasimulovat, kdyby mu chyběla). Žere devět voltů drátem nebo z baterky. Video je dost nudný, ale provede vás nastaveníma kompletně. Ju, je to stereo – můžete do jednoho kanálu lít dry signal, do druhého wet.

Cena: 1400 CZK

Multizdroj Vitoos PS1 k napájení efektů (8 × 9V, 12 V, 18 V)

main-image

Musí to bejt dětská práce, jinak si to neumím vysvětlit. Osm děr na devět voltů, jedna na dvanáct a jedna na osmnáct. Maličkatý. Spolehlivý, žádný brum navíc. Krabice hliník. A Číňan za to chce padesát dolarů. Dám za čtyřicet. V ceně originál zdroj ke zdroji a do každé díry kablík, různé délky.

Cena: 800 CZK

Boss FS-6

main-image

Footswitch, který přepne všecko a vydrží ještě víc. Umí pracovat v režimu latch (šlápni a přepnu), tak v režimu momentary (dokud na mně stojíš, bude něco zapnuté), dá se přepnout polarita – zkrátka využitelné nejen k věcem od Bosse/Rolanda. Sepnutí ukazuje červenou diodkou. Žere devítivoltovky. Dají se do něj strčit dva monokabely nebo jeden stereo. Krátký stereokablík případně přihodím.

Cena: 1000 CZK

Behringer UV 300 Ultra Vibrato

main-image

Ultralevný klon klasického vibráta Boss VB-2, včetně přepínače do unlatch/momentary modu, tedy – vibruju, jen dokud na mně stojíš. Když jsem ho před pár lety kupoval, VB-2 se muselo honit po aukcích a bylo za šest litrů minimálně (spíš ale k desíti), volba kopie za necelých sedm stovek z nejbližšího obchodu byla jasná. Ani na vteřinu jsem nelitoval. Dneska teda můžeš koupit BOSS VB-2 v nejbližším obchodě taky, nový, v edici Waza Craft – ale cena je pořád někde u těch šesti litrů.

Cena: 400 CZK

DOD FX84 Milk Box Compressor

main-image

Zaoblí tón, srovná, komprimuje, ale neničí. Ovladače Level, Compress, Hi Exp a Attack (je to tedy novější verze, starší byla strakatá jak kráva a čudlíky měla krypticky popsané jako Smetana, Pasterizace, Rozlejt...) Prima kompresor, starý, ale jako nový. Předchozí majitel ho měl v krabičce na poličce. Já ho na rozdíl od něj používal, byl to můj „always on pedál“ – ale vždy v teplém a pohodlném pedalboardu. Krmí se buď klasicky adaptérem nebo 9V baterkou.

Cena: 1500 CZK

Tomsline Blackteeth Vintage Distortion (RAT klon)

main-image

Čínský (Aroma/Tomsline) minipedál, který úspěšně napodobuje distortion ProCo Rat. Čudlíky Volume, Distortion, Fileter a třípolohový přepípnač, kterým údajně přepínáte mezi zvuky klasického krysáka a pozdějších verzí Solo Rat a Turbo Rat. Věrnost originálům nejsem s to posoudit, nemám je – ale podle ukázek na YT, tohle daleko nebude ;)

Cena: 600 CZK

Hartke Fuzz HF 44

main-image

málo používané, dobrý stav. stáří 3 roky.

Cena: 600 CZK

Dunlop MXR M85 bass distortion

main-image

Málo používané, dobrý stav. Stáří 3 roky.

Cena: 2500 CZK

Digitech SDRUM Strummable Drums Pedal

main-image

Nepoužívané, ještě rok v záruce (zakoupeno v prosinci 2017 v Muzikeru), jako nové.

Cena: 2500 CZK

TC Electronics Flashback X4 delay/looper

main-image

Prodávám digitální delay/looper, nabízí 12 typů delaye a možnost uložení tří zvuků, které si buď navolíte přímo čudlíky na efektu nebo se s nimi dá víc pohrát v TonePrint editoru při připojení přes USB do počítače. Taky je možné uložit až 4 TonePrint zvuky z knihovny, do které přispěli slavní umělci, nebo které si sami vytvoříte (takže teoreticky je k dispozici 7 banků na uložení vašeho nastavení). Efekt je plně funkční, na pravé straně má drobné oděrky, které ale nemají vliv na to, jak hraje. K efektu přikládám originální adaptér.

Cena: 5000 CZK

KYTAROVÝ PEDALBOARD + EFEKTY

main-image

Prodám pedalboard s krabičkami. Až na Volume pedál vše v dobrém stavu viz foto. Prodávám vše najednou, abych s tím neměl moc starostí, proto tak nízká cena. Celková pořizovací cena vybavení byla cca 16 000 Kč - hliníkový case KINSMAN KUPB8 688x296x83 - pedalboard - BOSS Noise Suppressor NS-2 - BOSS Feedbacker / Booster FB-2 - BOSS Compression Sustainer CS-3 - ModTone Delay MT-AD - BEHRINGER Chromatic Tuner TU300 - DUNLOP Cry baby GCB95 Volume pedal (funkční, ale hodně jetý) 4x Jack-Jack kabel 6x krátký propojovací Jack-Jack několik “rozprců” na adaptér ke krabičkám adaptér

Cena: 6000 CZK

Kytarový ekvalizér, minipedál

main-image

Pedálový ekvalizér Amoon AP-20 Mini EQ Funguje naprosto spolehlivě Pásma: 100Hz, 250Hz, 630Hz, 1,6kHz, 4kHz Zdvih +/- 18dB

Cena: 500 CZK

TC Electronic FlashBack Delay II

main-image

Jako nové bez známek používání, půl roku staré.

Cena: 3900 CZK

JOYO JP-02 multiadaptér do pedalboardu

main-image

Prodám fungl nový multiadaptér. Kupovaný 4.8. 2018 v Kytary.cz - tedy v záruce! Použitý pouze jednou ve studiu, prodávám, protože mám ještě jeden :) 100% stav, vč. komplet příslušenství. Původní cena 1590,- Nabízí celkem 10 izolovaných výstupů, z nichž osm je 9Voltových, jeden je 12Voltový a jeden 18Voltový, celkově zvládne dodat proud až 500 mA. Navíc nabízí ochranu proti zkratu nebo přepětí, a tím pádem i absolutní spolehlivost. Součástí balení jsou i kabely.

Cena: 1100 CZK

EXPRESSION PEDÁL

main-image

Koupím expression pedál, díky za nabídku.

Cena: 0 CZK

KOUPÍM BOSS DS-1

main-image

Koupík krabičku BOSS DS-1 Distortion. Klasickou verzi, né novou "X". V hezkém stavu, bez modifikací, na ty se chystám sám :-) Cenu nabídněte.

Cena: 800 CZK

BBE Blacksmith Distortion (ve stylu Marshallů 70.let)

main-image

BBE Sound Blacksmith BD-69P (od malého zkreslení a po řádně naštvaného maršála) ... http://www.bbesound.com/products/stomp-boxes/Blacksmith_BD-69P.aspx

Cena: 1200 CZK

DigiTech RP 360 XP

main-image

Multiefekt , 1x použitý , prakticky nový !

Cena: 3500 CZK

Boss,Ibanez,Vox,Digitech efekty

main-image

Prodam kytarove efekty: Boss Chorus CE5 Boss NS2 Digitech Digital Delay Vox V847 kvakadlo Boss AC3 acoustic simulator Ibanez UL60,pedalova ladicka Pedalboard Gator Mxr Phase 100 Napajeni efektu Power Supply pro 8 efektu+komplet propojky,stabilizovany

Cena: 1 CZK

Markbass MB7 Booster

main-image

Basový dvouefekt - 7-pásmový EQ a Booster, obojí funguje bezvadně. Bohužel to už nevyužiju.

Cena: 2400 CZK

Korg volca sample

main-image

Nabízím tento skvělý nástroj. 100 proc. funční a vzhledově bez požkození. (Nemám už pro něho využití.)

Cena: 2900 CZK

Pedálová ladička Boss TU-3

main-image

Klasika. to nej. Funkční, se širokýma sucháčema zespodu. 1400 Kč s poštovným při platbě předem na účet

Cena: 1300 CZK

Carl Martin bass chorus

main-image

Prodám tenhle parádní dvojitý chorus na basu. V podstatě dva samostatné chorusy v jednom. Recenze v Muzikusu http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Carl-Martin-Bass-Chorus-testik-basove-krabicky~02~rijen~2012/?&mprint[4417]=1

Cena: 4500 CZK

BSM HS Finest Treble Booster

main-image

Kvalita. Používal třeba Ritchie Blackmore k Marshallům, ke kterým je to jednoduše špica. Nechal jsem dodělat 9V napájení (viz foto). Zapojit a hrát. Na classic rock bezkonkurenční.

Cena: 4290 CZK

SALVATION TONEWHEEL BOOST

main-image

<strong>SALVATION TONEWHEEL BOOST</strong> je dynamický a transparentní booster, který zesílí tón kytary až o 23dB přičemž nemění charakter tónu a dynamiku vašeho nástroje a aparátu. <br /> <br /> Nabízí originální “hands-free” ovládání a jedinečný skateboard-design. Tento pedál je určen pro hráče kteří mají jasno ve výběru nástroje a aparátu a potřebují transparentní booster, který umocní kvality ostatních částí zvukového řetězce a jejich hry. Výsledkem spojení tohoto pedálu s kvalitním aparátem je skutečné lampové zkreslení, harmonicky bohaté a dynamické, plně ovladatelné potenciometrem na vaší kytaře. <br /> <br /> Pedál nabízí dva mopdy boostingu: <strong>FULL RANGE BOOST</strong> a <strong>808 BOOST</strong>. <br /> <br /> Ve <strong>FULL RANGE</strong> módu pedál zesiluje celé frekvenční spektrum. <br /> <br /> V <strong>808 BOOST</strong> módu pedál pracuje ve velmi podobném spektru jako oblíbené nastavení kultovního Tubescreamer pedálu (Volume na max, Gain v nižším nastavení). Toto nastavení je velmi oblíbeno pro “nakopnutí” higain aparátu, kdy primární rolí pedálu není jen přidat gain, ale také frekvenčně tón upravit tak, aby byl při větším zkreslení čitelnější a pevnější v basech. Rozdíl při použití TONEWHEEL BOOST pedálu je v tom, že zvuk není zkomprimován ani zkreslen pedálem, jako při použití overdrivu, ale veškeré zkreslení a komprese probíhá až v lampovém zesilovači. <br /> <br /> Hudba byla vždy spojena se světem skateboardingu, již od jeho úplných začátků. My v Salvation Audio milujeme skateboarding a vždycky jsme obdivovali grafické zpracování skateboardových desek. Je to velmi podceňovaná forma umění a my chceme reinkarnovat staré požité skateboardy, ukázat jejich krásu a vdechnout použitým prknům nový život. Na čelním panelu každého ToneWheel pedálu je tedy přesně vyříznutá skateboardová deska, pokaždé s jiným motivem. Nespočetné odřeniny a patina píšou příběh každého jezdce a každá deska je jedinečná. <br /> <br /> Každý TONEWHEEL pedál používá skateboardové kolečko jako hlavní ovládací prvek. To umožňuje jedinečné “hands-free” ovládání pedálu během hry. <br /> <br /> Mezi uživatele Tonewheel boosteru patří mimo jiné i kytarista Richard Fortus z Guns N Roses, a jedním z prvních majitelů byl legendární kytarista Radim Hladík.

Cena: 4300 CZK

Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

Muzar.cz logo

Inzeráty

Články

Muzar.cz logo
Aplikace se načítá ...