Efekty a pedály | Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

Rolls RFX Midiwizard MP1288 + carrying bag

main-image

Lehce programovatelný nožní MIDI ovladač, možnost namapovat až 7 scén na 7 MIDI zařízení, program change a CC, lze připojit až 8 foot switch/expression kontrolerů, MIDI In/Out. Technicky ve 100% stavu, opticky - mírné oděrky. Součástí prodeje napájecí adaptér (napájet lze i Phantomem), manuál a nová polstrovaná taška Zoom SCR-16. Bez tašky cena dohodou.

Cena: 3000 CZK

HUGHES & KETTNER RedBox 5

main-image

Red Box 5 v sobě obsahuje simulace kytarových reproduktorů. Zvuk lze upravovat pomocí pěti přepínačů, volit můžete mezi čistším a zkreslenějším tónem, velikostí kabinetu a moderním nebo vintage zvukem. Jako nový, používaný jen v racku.

Cena: 1900 CZK

Looper BOSS RC-300

main-image

Prodám looper BOSS RC-300 ve skvělém stavu, použit pouze párkrát v domácím studiu. Původní cena: 12 590 Kč Důvod prodeje: nevyužití looperu v kapele.

Cena: 8500 CZK

LOOPER BOSS RC-30

main-image

Prodám looper BOSS RC-30 ve skvělém stavu, použit pouze 3x na koncertě. Původní cena: 5 290 Kč Důvod prodeje: nevyužití looperu v kapele.

Cena: 3000 CZK

TC-Electronic G-Major/2

main-image

Kytarový procesor velmi málo používaný - http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/TC-Electronic-GMajor-2-evoluce-revoluce~01~zari~2010/?fbclid=IwAR0Miq2fTvuQXY6pPCNTXfycvWC7dRETw6GnZPUYosWo8C2oGeYl0a5U8fE

Cena: 8500 CZK

GEORGE DENNIS GD 35 FTB - Wah-Wah FTB True bypass

main-image

Chybí dvě gumové nožičky a kryt baterie. Doporučiji vidět osobně. https://kytary.cz/george-dennis-gd-35-ftb-wah-wah-ftb-true-bypass/HN004929/

Cena: 750 CZK

FENDER FVP-1 VOLUME PEDAL

main-image

Přidány potenciometry na vstupní a výstupní hlasitost efektu. Pedál je nehraný, včetně návodu a originálního obalu. Přidán suchý zip pro upevnění do pedalboardu. https://www.music-city.cz/fender-fvp-1-volume-pedal-32265.html?utm_campaign=feed&utm_medium=priceindexer&utm_source=heureka.cz

Cena: 1200 CZK

Dunlop SW-95 Slash Signature Wah-Wah

main-image

Plně funkční, bez adaptéru, návodu a originálního obalu. Chybí mu gumové nožičky (používáno v pedalboardu). https://www.thomann.de/cz/dunlop_slash_signature_wah_wah.htm

Cena: 3000 CZK

Prodám footswitch Marshall

main-image

Prodám footswitch Marshall PEDL 10001 s diodou. FW je upravený s jack samicí, stačí tedy jen připojit obyčejný kabel a šlapat.

Cena: 900 CZK

TC Electronic G-System

main-image

Prodam G-System od TC Electronic. Uz nekolik let jsem jej nepouzil, takze rad poslu dal.

Cena: 12000 CZK

Darkglass Microtubes B3K v2

main-image

Prodám tento skvělý baskytarový overdrive, B3K druhé generace, finské značky Darkglass, která je špičkou mezi příslušenstvím pro baskytary. Široká škála nastavení, vhodný jak pro mírný boost tónu, tak pro masivní zkreslení. Kvalitní zpracování, hliníkové tělo, vyrobený ve Finsku. Kupovaný před necelým rokem na thomann.de, čili je ještě v záruce. Ve výborném stavu. Prodávám, jelikož pro něj už nadále nemám využití. Způsob předání podle domluvy. "Microtubes B3K V2 je flexibilní overdrive, který váš tón obohatí o harmonické zkreslení a příjemně ho zakulatí. Navazuje na úspěšný první model známý pro naprosto parádní hi a low gain. Odstranil z něj dva přepínače a nahradil je tlačítky Grunt, Mid Boost a přidal standardní ovladač Tone. Můžete tak zcela nezávisle nastavit míru saturace basových, středových i vysokých frekvencí - zvuk tak můžete snadno přizpůsobit např. novým strunám nebo kombu s tweeterem. Firma Darkglass byla založena v roce 2009, od té doby si však její výrobky stihly oblíbit desítky basáků z celého světa. Za všechny jmenujme třeba členy kapel jako Cannibal Corpse, Faith No More, Jamiroquai, Lamb of God, The Strokes, Sucicidal Tendencies nebo Tonyho Levina a Devina Townsenda. Ty všechny zaujal bezkonkurenční zvuk, funkcionalita i elegantní, finský design. "

Cena: 4300 CZK

Boss CH-1 / SuperChorus

main-image

Nabízím k prodeji klasický chorus od Bosse. Efekt mám cca 3 - 4 roky. Technicky i vizuálně je naprosto v pořádku. Pocelou dobu byl uložený v pedalboardu a neměl jsem s ním žádný problém. Důvod prodeje -> Momentální nevyužítí, potřeba uvolnit místo v boardu a peníze na celkový upgrade. :D Myslím, že není ani třeba nějak více efekt představovat, ale i tak přidám nějaké info.. -> Efekt produkuje jasný chorusový zvuk s křišťálově čistými výškami a unikátním stereo efektem, který je variabilní v levém a pravém reproduktoru. Jeho ovladače určují poměr čistého a chorus signálu, barvu tónu (jasnější či temnější) a rychlost a hloubku efektové modulace. Vy tak můžete volit mezi širokou škálou chorus zvuků s různým charakterem. < - Preferuji spíše osobní předání - okolí Olomouce, ale nebráním se zasláním na dobírku.

Cena: 1400 CZK

MARSHALL VT-1 Vibratrem

main-image

Nabízím k prodejí tuhle tremolo/vibrato srandu od Marshallu. Upřímně netuším, co bych k tomu napsal..není co moc představovat. :D Nějakou dobu ho už mám a nikdy jsem s ním neměl potíže. Celou dobu byl uložen v pedalboardu, takže po technické i vizuální stránce je naprosto v pořádku. Důvod prodeje - nevyužití, potřeba místa v pedalboardu a peněz na upgrade..však to znáte :D Preferuji osobní převzetí / okolí Olomouce, ale nebude problém zaslat na dobírku. Nějaké info hír ->>> Ovládá se prostřednictvím přepínače VIB/TREM a tří knoflíků: Speed, Depth a Shape. Shape nám mírně mění tvar vlny, Speed rychlost a Depth rozsah vlnění, přičemž u Vibráta se nám vlní ladění a u tremola hlasitost. Tremolo zní při určitém nastavení podobně jako tzv. vibrato na starých Fenderech. Vibrato zní přesně jako u vintage krabiček a lze na něm nastavit hodně šílený psychedelický zvuky. <<<-

Cena: 1100 CZK

Mooer Echolizer / Delay

main-image

Nabízím k prodeji delay/echo od firmy Mooer. Na oko se sice tváří jako prcek, ale zvukově je to docela Hulk. Jsem první majitel. Efekt mám cca 4 roky a nikdy jsem s ním neměl problém. Technicky i vizuálně v pořádku. Celou dobu byl uložený v pedalboardu. Důvod prodeje -> neúplné využití, potřeba místa v boardu a peníze na upgrade. Preferuji osobní předání v okolí Olomuce. Nějaké ještě bližší info -> Jedná se digitální delay se zvukovým charakterem analogových krabiček. Nabízí přirozeně znějící vřelé delay zvuky s maximálním zvukovým zpožděním 600 ms. Tři ovladače s tradičními funkcemi určují rychlost a míru efektové modulace a počet opakování.

Cena: 1000 CZK

AGUILAR Fuzzistor - NOVÝ!

main-image

Prodám nový AGUILAR Fuzzistor. Použitý jen párkát ve studiu, stav nepoužitého efektu. Kdo chce pořádně chlupatej tón, je to přesně pro něj! Efekt je celokovovej, bytelnej jak tank. Nebráním se zajímavé výměně. Moje představa o ceně je ~3400,- (je to nová hračka) PC: 5600,-

Cena: 3400 CZK

Baby Boom Fuzz Star

main-image

Za málo peněz spousta fuzzu muffího typu. Soudruzi z firmy Biyang se vytáhli. Tři módy: chlupatější, průraznější a něco mezi. Ale chlupatý jsou všecky (anglický buzzword je „creamy“. Jako úvod do klasického fuzzu lze za pár korun jen doporučit. Analog, truebypass, krabice ze spousty oceli. Dá se pohánět i klasickou 9V baterií.

Cena: 700 CZK

Bespeco vypínač VM22

main-image

Jednoduchý vypínač. A samozřejmě zapínač, jak je potřeba. Strčíš tam kabel a můžeš zapínat a vypínat do haleluja. Stav ti to ukáže červenou ledkou. Když to teda nakrmíš devítkou baterkou. A v tom je ta potíž: jestli jsem v životě zažil opruz, tak je to výměna baterka v tomhle. Jinak je to levný, spolehlivý, nejspíš se to ani nedá rozdupnout, kabel si do toho můžeš strčit, jak dlouhej potřebuješ, ale to měnění baterky je naprd. Možná ale, pokud tu signalizační ledku nepotřebuješ, to běhá i bez baterky.

Cena: 100 CZK

Digitech Dirty Robot Synth

main-image

Neuvěřitelně verzatilní synťáček a nejvíc cool vypadá. Dva módy a sedum knoflíků, kterými můžete mimo jiné volit, kolik se bude přidávat subbasu, kde se začne a kde skončí se synťákováním, jakou bude mít waveformu, kolik půjde čistýho, kolik zpracovanýho zvuku, jak bude modulovanej... A pak je tam ještě fór, že když přišlápneš spínač a držíš, ještě to krásně zvuk rozvibruje. Ale všechno líp ukáže Andy ve videu. Jo – stereo dovnitř, stereo ven. Cena nového je asi Kč 3200.

Cena: 2300 CZK

Micro Q-tron (autowah/envelope filter)

main-image

Velmi funky. Spolehlivý a jednoduchý envelope filter, autokvák. Citlivě reaguje na sílu úhozu. Na kytaru, na basu. Napájení 9V klasika (pouze kabel). Sedal v pedalboardu, ale i kdyby nesedal, stejně mu asi nic nemůže uškodit. Myslím, že kdybys ho přejel dvanáctitunkou, nic se mu nestane. Sepne. Nový stojí cca 2500.

Cena: 1700 CZK

Digitech Bass Synth Wah (Envelope Filter)

main-image

Pokud jsi aspoň trochu prase, s tímhle si užiješ spoustu digitální srandy: kváká to, mlaská to, chrčí to, prská to, křičí to + to dělá další zvuky, které už se ale moc dobře popsat nedají. Píšou na něm sice, že je basový (a dělal se i nebasový), ale s kytarou normálně kamarádil (navíc taky umí přidát oktávu dolů, takže si tu basu mohl i nasimulovat, kdyby mu chyběla). Žere devět voltů drátem nebo z baterky. Video je dost nudný, ale provede vás nastaveníma kompletně. Ju, je to stereo – můžete do jednoho kanálu lít dry signal, do druhého wet.

Cena: 1400 CZK

Multizdroj Vitoos PS1 k napájení efektů (8 × 9V, 12 V, 18 V)

main-image

Musí to bejt dětská práce, jinak si to neumím vysvětlit. Osm děr na devět voltů, jedna na dvanáct a jedna na osmnáct. Maličkatý. Spolehlivý, žádný brum navíc. Krabice hliník. A Číňan za to chce padesát dolarů. Dám za čtyřicet. V ceně originál zdroj ke zdroji a do každé díry kablík, různé délky.

Cena: 800 CZK

Boss FS-6

main-image

Footswitch, který přepne všecko a vydrží ještě víc. Umí pracovat v režimu latch (šlápni a přepnu), tak v režimu momentary (dokud na mně stojíš, bude něco zapnuté), dá se přepnout polarita – zkrátka využitelné nejen k věcem od Bosse/Rolanda. Sepnutí ukazuje červenou diodkou. Žere devítivoltovky. Dají se do něj strčit dva monokabely nebo jeden stereo. Krátký stereokablík případně přihodím.

Cena: 1000 CZK

Behringer UV 300 Ultra Vibrato

main-image

Ultralevný klon klasického vibráta Boss VB-2, včetně přepínače do unlatch/momentary modu, tedy – vibruju, jen dokud na mně stojíš. Když jsem ho před pár lety kupoval, VB-2 se muselo honit po aukcích a bylo za šest litrů minimálně (spíš ale k desíti), volba kopie za necelých sedm stovek z nejbližšího obchodu byla jasná. Ani na vteřinu jsem nelitoval. Dneska teda můžeš koupit BOSS VB-2 v nejbližším obchodě taky, nový, v edici Waza Craft – ale cena je pořád někde u těch šesti litrů.

Cena: 400 CZK

DOD FX84 Milk Box Compressor

main-image

Zaoblí tón, srovná, komprimuje, ale neničí. Ovladače Level, Compress, Hi Exp a Attack (je to tedy novější verze, starší byla strakatá jak kráva a čudlíky měla krypticky popsané jako Smetana, Pasterizace, Rozlejt...) Prima kompresor, starý, ale jako nový. Předchozí majitel ho měl v krabičce na poličce. Já ho na rozdíl od něj používal, byl to můj „always on pedál“ – ale vždy v teplém a pohodlném pedalboardu. Krmí se buď klasicky adaptérem nebo 9V baterkou.

Cena: 1500 CZK

Tomsline Blackteeth Vintage Distortion (RAT klon)

main-image

Čínský (Aroma/Tomsline) minipedál, který úspěšně napodobuje distortion ProCo Rat. Čudlíky Volume, Distortion, Fileter a třípolohový přepípnač, kterým údajně přepínáte mezi zvuky klasického krysáka a pozdějších verzí Solo Rat a Turbo Rat. Věrnost originálům nejsem s to posoudit, nemám je – ale podle ukázek na YT, tohle daleko nebude ;)

Cena: 600 CZK

Hartke Fuzz HF 44

main-image

málo používané, dobrý stav. stáří 3 roky.

Cena: 600 CZK

Dunlop MXR M85 bass distortion

main-image

Málo používané, dobrý stav. Stáří 3 roky.

Cena: 2500 CZK

Digitech SDRUM Strummable Drums Pedal

main-image

Nepoužívané, ještě rok v záruce (zakoupeno v prosinci 2017 v Muzikeru), jako nové.

Cena: 2500 CZK

TC Electronics Flashback X4 delay/looper

main-image

Prodávám digitální delay/looper, nabízí 12 typů delaye a možnost uložení tří zvuků, které si buď navolíte přímo čudlíky na efektu nebo se s nimi dá víc pohrát v TonePrint editoru při připojení přes USB do počítače. Taky je možné uložit až 4 TonePrint zvuky z knihovny, do které přispěli slavní umělci, nebo které si sami vytvoříte (takže teoreticky je k dispozici 7 banků na uložení vašeho nastavení). Efekt je plně funkční, na pravé straně má drobné oděrky, které ale nemají vliv na to, jak hraje. K efektu přikládám originální adaptér.

Cena: 5000 CZK

KYTAROVÝ PEDALBOARD + EFEKTY

main-image

Prodám pedalboard s krabičkami. Až na Volume pedál vše v dobrém stavu viz foto. Prodávám vše najednou, abych s tím neměl moc starostí, proto tak nízká cena. Celková pořizovací cena vybavení byla cca 16 000 Kč - hliníkový case KINSMAN KUPB8 688x296x83 - pedalboard - BOSS Noise Suppressor NS-2 - BOSS Feedbacker / Booster FB-2 - BOSS Compression Sustainer CS-3 - ModTone Delay MT-AD - BEHRINGER Chromatic Tuner TU300 - DUNLOP Cry baby GCB95 Volume pedal (funkční, ale hodně jetý) 4x Jack-Jack kabel 6x krátký propojovací Jack-Jack několik “rozprců” na adaptér ke krabičkám adaptér

Cena: 6000 CZK

Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

Muzar.cz logo

Inzeráty

Články

Muzar.cz logo
Aplikace se načítá ...