Delay | Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

Analog Valeton Delay AD-10

main-image

Prodám tenhle krásně kreslící analogovej Delay. Původní cena 1990 Prodám za 999 Bohužel/bohudík tam mám pro vás bonus - "zaseklý" krátký propojovací Fender kabel :D Nějakej šikula by to asi zvládl vyndat, já bohužel ne. K vyzkoušení v Šumperku. K předání v Šumperku, Olomouci, Zlíně, nebo v Praze. Jinak poštou, nebo na jakékoli zastávce kapely Trocha Klidu. Pro info stačí zavolat na telefon, nebo napsat sms, nebo na FB Michal Juřička :)

Cena: 999 CZK

Mooer Echolizer / Delay

main-image

Nabízím k prodeji delay/echo od firmy Mooer. Na oko se sice tváří jako prcek, ale zvukově je to docela Hulk. Jsem první majitel. Efekt mám cca 4 roky a nikdy jsem s ním neměl problém. Technicky i vizuálně v pořádku. Celou dobu byl uložený v pedalboardu. Důvod prodeje -> neúplné využití, potřeba místa v boardu a peníze na upgrade. Preferuji osobní předání v okolí Olomuce. Nějaké ještě bližší info -> Jedná se digitální delay se zvukovým charakterem analogových krabiček. Nabízí přirozeně znějící vřelé delay zvuky s maximálním zvukovým zpožděním 600 ms. Tři ovladače s tradičními funkcemi určují rychlost a míru efektové modulace a počet opakování.

Cena: 1000 CZK

TC Electronics Flashback X4 delay/looper

main-image

Prodávám digitální delay/looper, nabízí 12 typů delaye a možnost uložení tří zvuků, které si buď navolíte přímo čudlíky na efektu nebo se s nimi dá víc pohrát v TonePrint editoru při připojení přes USB do počítače. Taky je možné uložit až 4 TonePrint zvuky z knihovny, do které přispěli slavní umělci, nebo které si sami vytvoříte (takže teoreticky je k dispozici 7 banků na uložení vašeho nastavení). Efekt je plně funkční, na pravé straně má drobné oděrky, které ale nemají vliv na to, jak hraje. K efektu přikládám originální adaptér.

Cena: 5000 CZK

TC Electronic FlashBack Delay II

main-image

Jako nové bez známek používání, půl roku staré.

Cena: 3900 CZK

Boss DD-20 Giga Delay

main-image

Zdravím! Z důvodu nevyužití prodávám perfektní delay od Bosse, jedná se o dnes už těžko sehnatelný kousek. 11 efektů nabízí opravdu široké zvukové spektrum, možnost uložení 4 presetů. Je jako nový, originální krabice a kompletní český návod součástí. Opravdu nerad se ho zbavuji, ale poslední půlrok už mi jen leží doma, byl bych rád, kdyby se ho ujal někdo, kdo ho využije lépe. Osobní předání Praha/okolí Karlových Varů, poštou neposílám. Konkrétní fotky dodám na požádání. V případě rychlého jednání lze ještě s cenou lehce hýbat. Recenze například zde: http://www.music-store.cz/recenze/boss-gigadelay-dd-20

Cena: 4200 CZK

Boss Digital Delay DD-7

main-image

Perfektní delay. Opotřebení odpovídá běžnému živému hraní, zacházelo se s ním vždy slušně. True bypass, vstupy 2x mono + 1x expression, výstupy 2x mono. Napájení 9V baterie/adaptér. Možnost vyzkoušení v Nové Pace. Není problém poslat na dobírku kamkoliv po ČR.

Cena: 2500 CZK

BOSS Analogový delay DM-2 Made in Japan

main-image

Prodám originální a skoro nesehnatelný analogový delay DM-2, vyrobený v Japonsku. Efekt je plně funkční a ve skvělém stavu.

Cena: 7300 CZK

BOSS DD3 Made in Japan (Long Chip)

main-image

Prodám skvělý delay BOSS DD3 Made in Japan (Blue Label). Plně funkční.

Cena: 3500 CZK

Danelectro Reel Echo DTE-1

main-image

Prodám tuto parádní simulaci digitálního páskového echa. Zvládá dozvuky s časovou prodlevou až 1500 milisekund, navíc umožňuje hrát „Sound on Sound“, což je vlastně jednoduchý looper. Typický zvuk 50. a 60. let. :-)

Cena: 2990 CZK

Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

Muzar.cz logo

Inzeráty

Články

Muzar.cz logo
Aplikace se načítá ...