Distortion | Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

Dostal jsem půjčku 1 000 000 Kč

main-image

Ahoj všichni. Pokud stále potřebujete půjčku a nevíte, kde ji získat? kontaktujte marcela.krejsa01@gmail.com. Vaše banka vám odmítne pomoci, protože jste v registru? kontakt: marcela.krejsa01@gmail.com. Jmenuji se Petra Prnková (PinkyPrnkova@atlas.cz) a od paní Krejsové jsem dostal soukromou půjčku ve výši 1 milionu korun.

Cena: 1000000 CZK

spolehlivá nabídka půjčky do 24 hodin

main-image

Dobrý den, opravdu potřebujete financování a půjčku k dokončení vašich projektů, domů, podnikání, nákupu pozemků, nemovitostí? Nyní je k dispozici úvěrové řešení. Poskytneme vám rychlou půjčku do 24 hodin bankovním převodem na váš účet. Úvěr začíná od 5 000 do 150 000 000 Kč s úrokovou sazbou 3%. Splacení půjčky začíná za 1 - 30 let. Pokud opravdu potřebujete vážnou a naléhavou půjčku, kontaktujte mě nyní a budete spokojeni, POUZE kontaktujte: e-mail: rollerovadominika@seznam.cz Whatsapp +1 6513 336753

Cena: 7000000 CZK

hledáte legitimního finančního věřitele?

main-image

Hledáte naléhavou půjčku pro vaše finanční potřeby. Už se nemusíte starat, dám vám ziskovou nabídku půjček od 30 000 do 25 000 000 Kč s 2% úrokovou sazbou. Úhrada začíná 1 - 30 let. V případě všech nouzových potřeb se obraťte pouze na: angelikadenis442@seznam.cz pozdravy

Cena: 1000000 CZK

Tomsline Blackteeth Vintage Distortion (RAT klon)

main-image

Čínský (Aroma/Tomsline) minipedál, který úspěšně napodobuje distortion ProCo Rat. Čudlíky Volume, Distortion, Fileter a třípolohový přepípnač, kterým údajně přepínáte mezi zvuky klasického krysáka a pozdějších verzí Solo Rat a Turbo Rat. Věrnost originálům nejsem s to posoudit, nemám je – ale podle ukázek na YT, tohle daleko nebude ;)

Cena: 600 CZK

KOUPÍM BOSS DS-1

main-image

Koupík krabičku BOSS DS-1 Distortion. Klasickou verzi, né novou "X". V hezkém stavu, bez modifikací, na ty se chystám sám :-) Cenu nabídněte.

Cena: 800 CZK

Boss HM-2

main-image

Prodám legendární distortion Boss HM-2. Lze nakroutit jak krasny fuzz pro blues, tak specifické zkreslení pro "Swedish Death Metal Guitar Sound". Viz odkazy na videa https://www.youtube.com/watch?v=BTd-BbJeicY https://www.youtube.com/watch?v=b-1vcuKcXeI

Cena: 2500 CZK

BOSS DUAL OverDrive SD-2 (asi tak z r.1998)

main-image

Prodám skvělý a svými možnostmi nastavení docela unikátní efekt s dvěma nezávislými módy CRUNCH/LEAD. Přepínání/zapínání je možné i footswitchem či povely ze zesilovače. Taiwan, no China! Používán v pedalboardu, na spodní straně suchý zip.

Cena: 1800 CZK

Dvoukanálový overdrive AD99

main-image

Dvoukanálový crunch/lead overdrive. Jedná se o ruční práci (VH Relief - Václav Hudeček z Rožnova pod Radhoštěm), s širokými možnostmi nastavení zvuku, zkonstruován byl podle požadavků profesionálních kytaristů. Tento prototyp se liší tím, že u něj není osazen parametrický ekvalizér. Má příjemné "lampové" zkreslení a true bypass při vypnutí efektu. V ceně je i speciální 9V AC adaptér. Recenze zde: http://www.instrumento.cz/clanky-clanek-190-recenze-vhrelief-andys-drive-99.html

Cena: 2500 CZK

Wampler Pinnacle Deluxe

main-image

Wampler Pinnacle Deluxe, bohužel již nevyužiji. Možnost vyzkoušet v Praze, mohu poslat i na dobírku. Stav jako nový.

Cena: 3990 CZK

MARSHALL JH-1 JackHammer

main-image

Prodám MARSHALL JH-1 JackHammer. Menší oděrky, funguje skvěle. Delší dobu ho nevyužívám, tak mi tu jen leží.

Cena: 700 CZK

MXR DD-11 Dime Distortion

main-image

Prodám MXR DD-11 Dime Distortion vč. zdroje, návodu a originálního balení. https://www.youtube.com/watch?v=BSkvnAqgE0o

Cena: 3333 CZK

Dunlop MXR Distrortion III M-115

main-image

Nabízím tenhle distortion, je to ten z těch hodnějších :) už mu nějakej pátek je, pár šrámů má, ale funkčně v pořádku, poťáky nešumí.

Cena: 1350 CZK

boss metal zone mt-2

main-image

Lehce hraný výborný efektový pedál

Cena: 1900 CZK

MXR distrotion+ 1979 originál

main-image

Prodám raritní MXR distortion+ z roku 1979. Plně funkční, zvuk ala Randy Rhoads, s nynější produkcí neporovnatelný.

Cena: 4200 CZK

DIGITECH Death Metal

main-image

Prodám kytarový efekt, řídce používaný. Důvod prodeje, konec s hudbou.

Cena: 500 CZK

Ibanez Tube King TK999HT

main-image

Prodám nebo vyměním skvělé zkreslení v pefektním stavu s lampou uvnitř. Od blues po Hi-gain. Skvěle doplňuje lampové aparáty stejně jako rozsvítí a nažhaví jakýkoli tranzistor. Také obsahuje noisegate, což se může hodit třeba při silném zkreslení :) . Vyměna za compressor možná.

Cena: 1500 CZK

Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

Muzar.cz logo

Inzeráty

Články

Muzar.cz logo
Aplikace se načítá ...