Fuzz | Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

Získejte půjčku do 24 hodin: eliska081957@gmail.com

main-image

Půjčky za 24 hodin pro celou zemi. Soukromá úvěrová společnost je otevřena 24 hodin 7 dní v týdnu. Poskytneme půjčky online až do výše 45 milionů Kč po dobu až 360 měsíců rychle a bez zbytečných formalit nebo dokonce bez opuštění vašeho domova. Vše, co potřebujete, je výkaz příjmů nebo výpis z účtu, zcela online - zákazník obdrží peníze i za 24 hodin! eliska081957@gmail.com. Půjčky pro všechny do 24 hodin. Máme pro vás nejnovější nabídky půjček 24/7. Pokud uvažujete o tom, že si vezmete první nebo novou půjčku online, ale nevíte, kterou z nich si vybrat, je dobré použít ověřený zdroj. Zkontrolujte si námi nabízené půjčky prostřednictvím e-mailu: eliska081957@gmail.com, 7 dní v týdnu a odešlete žádost.

Cena: 2000000 CZK

DOD Carcosa Fuzz

main-image

Ahoj, prodávám tenhle povedenej fuzz. Dá se na něm nakroutit všechno od nabasovanýho rozplizlýho fuzzu až po ostrej disrtortion, od decentního nakreslení až brutální wall of fuzz. Narozdíl od jiných fuzzů neořezává spodky, takže se mi osvědčil na basu. Navíc output má velkou rezervu, takže se dá použít i jako klasickej booster. Pořízen 9.2.2018, takže má ještě pár měsíců záruku (doklad o koupi a orig. krabičku přidám). Stav nového, už nevyužiju. Preferuji osobní předání v Praze. Ukázka basa: https://www.youtube.com/watch?v=x342SJ9VvFo Ukázka kytara: https://www.youtube.com/watch?v=v80Fdwkvml0

Cena: 1800 CZK

Baby Boom Fuzz Star

main-image

Za málo peněz spousta fuzzu muffího typu. Soudruzi z firmy Biyang se vytáhli. Tři módy: chlupatější, průraznější a něco mezi. Ale chlupatý jsou všecky (anglický buzzword je „creamy“. Jako úvod do klasického fuzzu lze za pár korun jen doporučit. Analog, truebypass, krabice ze spousty oceli. Dá se pohánět i klasickou 9V baterií.

Cena: 700 CZK

ZVEX FUZZ FACTORY

main-image

Prodám známý fuzz od ZVEX ruční výroba v NY US. Hodně variabilní a místy extrémní fuzz i skvělá hračka. Plně funkční vizuelně jako nový, pouze v pedalboadu, zespodu velcro. Osobní předání Praha/Olomouc jinak dobírka.

Cena: 3800 CZK

EHX Big Muff Pi w. Tone Wicker

main-image

Fuzz/distortion Electro Harmonix USA Big Muff, veliká klasika nyní s vychytávkou v korekcích. 100% stav, používáno pouze v pedalboardu!

Cena: 1650 CZK

Majik box Fuzz Universe (Paul Gilbert model)

main-image

Prodám tento špičkový overdrive/fuzz, model světoznámého kytaristy Paula Gilberta (Mr. Big a další). Funguje jako standartní FUZZ/OD s možností dalšího boostu, který má separátní switch navíc. Video přímo od něj níže.

Cena: 4900 CZK

Xvive Fuzz/Overdrive

main-image

Prodám tento levnější, ale velmi šikovný Fuzz/OD . Včetně původní krabičky. Oficiální info: Kompaktní efektový pedál typu Overdrive/Distortion/Fuzz. Overdrive Fuzz nabízí trojici plně nastavitelných skreslovacích efektů v jednom pedálu. Pedál je zasazen pevné a odolné kovové konstrukci a vybaven je 5 potenciometry pro detailní nastavení zvuku. K dispozici je ovladač Drive Level, který nastavuje zkreslení, Dynamics, který se stará o dynamickou odezvu pedálu, potenciometr, který přepíná mezi Overdrive, Distortion a Fuzz obvodem, Bass Treble Fuzz Tone, který ekvalizuje finální zvuk a Volume, který nastavuje celkovou hlasitost efektu. Pedál je samozřejmě vybaven kvalitním true bypass spínáním a samostatným nožním přepínačem pro aktivaci modulace a 100% analogovým obvodem. Efekt je možné napájet pomocí 9V adaptéru (center negative), který není součástí balení.

Cena: 990 CZK

EWS Little Fuzzy Drive

main-image

Prodám tento špičkový fuzz v dobrém stavu. více info zde: https://www.muziker.cz/xotic-little-fuzzy-drive?gclid=EAIaIQobChMI4-L6uaSM2AIVkRbTCh2wVgqMEAYYASABEgJYyvD_BwE

Cena: 2800 CZK

Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

Muzar.cz logo

Inzeráty

Články

Muzar.cz logo
Aplikace se načítá ...