Tremola a vibrata | Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

Modtone Harmonic Tremor Tremolo

main-image

Ahoj, prodám tohle cool Tremolo Původní cena kolem 2000 Prodám za 899 K předání v Šumperku, Olomouci, Zlíně, nebo Praze :) Nebo na některé ze zastávek kapely Trocha Klidu. Stačí mi zavolat, nebo napsat na facebook Michal Juřička :)

Cena: 899 CZK

Behringer UV 300 Ultra Vibrato

main-image

Ultralevný klon klasického vibráta Boss VB-2, včetně přepínače do unlatch/momentary modu, tedy – vibruju, jen dokud na mně stojíš. Když jsem ho před pár lety kupoval, VB-2 se muselo honit po aukcích a bylo za šest litrů minimálně (spíš ale k desíti), volba kopie za necelých sedm stovek z nejbližšího obchodu byla jasná. Ani na vteřinu jsem nelitoval. Dneska teda můžeš koupit BOSS VB-2 v nejbližším obchodě taky, nový, v edici Waza Craft – ale cena je pořád někde u těch šesti litrů.

Cena: 400 CZK

Voodoo Lab Tremolo

main-image

Prodám tohle senzační tremolo Voodoo Lab Tremolo s vintage zvukem. Perfektní stav.

Cena: 2990 CZK

Electro-Harmonix Wiggler Tube Vibrato/Tremolo

main-image

Electro-Harmonix Wiggler je velice vydařené lampové Vibrato/Tremolo. Můžete jednak přimíchávat různé množství vibrata/tremola nebo pouze křehce hřejivě nakopnout suchý zvuk, případně obojí. Jinak řečeno, skvěle poslouží i jako vynikající lampový (2 x 12AX7) clean boost - i zcela bez vibrata! To všechno navíc hned ve čtyřech různých módech.) První (Looz) a třetí (Acey) jsou dvě odlišně znějící vibrata (obojí raná 60's), duhý mód (Hamm) je klasickej rotující kedluben = kytara zapojená do Leslie bedny! Čtvrtý mód (Wurl) nakresluje zvuk elektrickýho piana. Rychlostně lze velmi jemně nastavit vše od neznatelně se převalující mlhy, až po roztočenej V12 na 10000 otáček. Frekvenci jakou se nezadržitelně řítíte vpřed snadno napoví horní blikající lighthouse. Poslední možnou výhybkou definujete váš zvuk buď tvrdší, zubatější (Vibrato) nebo kulatější s větším perimetrem (Tremolo). True bypass. Součástí prodeje je original 12V zdroj, délka jeho káblu je 2m. Efekt byl používaný velice zřídka a pouze doma.

Cena: 3999 CZK

Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

Muzar.cz logo

Inzeráty

Články

Muzar.cz logo
Aplikace se načítá ...