Wah Wah pedály a další Filtery | Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

Cry Baby Classic - Fasel - GCB 95F

main-image

Efekt je cca 6 let starý, nicméně je velmi málo hraný a většinu času byl doma v polici. Bohužel proněj nemám využití. K vyzkoušení v Brně.

Cena: 1000 CZK

Dunlop MXR CAE Wah pedál MC404

main-image

Dunlop MXR CAE je wah-wah pedál vzniklý ve spolupráci Cry Baby wah designerského týmu a Boba Bradshawa z CAE (Custom Audio Electronics). Tento na pohled standardní wah pedál skrývá pod masivním kovovým šasi podstatně širší arzenál, než poskytují obyčejná „kvákadla“. Konkrétně nabízí dvě cívky Fasel s odlišným voicingem a vestavěný MXR Boost/Line Driver s možností nakopnutí signálu až o 20 dB. Požadovaný boost nastavíte pomocí otočného ovladače, k jeho aktivaci slouží přepínač na boku kvákadla. Na druhém boku je přepínač voicingů. O zvoleném režimu vás bude vždy spolehlivě informovat barevná LED indikace pedálu. MXR CAE wah pracuje v režimu true bypass, takže ve vypnutém stavu neovlivňuje průchozí signál. K napájení slouží 9V baterie nebo 9V adaptér.

Cena: 1500 CZK

Digitech Dirty Robot Synth

main-image

Neuvěřitelně verzatilní synťáček a nejvíc cool vypadá. Dva módy a sedum knoflíků, kterými můžete mimo jiné volit, kolik se bude přidávat subbasu, kde se začne a kde skončí se synťákováním, jakou bude mít waveformu, kolik půjde čistýho, kolik zpracovanýho zvuku, jak bude modulovanej... A pak je tam ještě fór, že když přišlápneš spínač a držíš, ještě to krásně zvuk rozvibruje. Ale všechno líp ukáže Andy ve videu. Jo – stereo dovnitř, stereo ven. Cena nového je asi Kč 3200.

Cena: 2300 CZK

Micro Q-tron (autowah/envelope filter)

main-image

Velmi funky. Spolehlivý a jednoduchý envelope filter, autokvák. Citlivě reaguje na sílu úhozu. Na kytaru, na basu. Napájení 9V klasika (pouze kabel). Sedal v pedalboardu, ale i kdyby nesedal, stejně mu asi nic nemůže uškodit. Myslím, že kdybys ho přejel dvanáctitunkou, nic se mu nestane. Sepne. Nový stojí cca 2500.

Cena: 1700 CZK

Digitech Bass Synth Wah (Envelope Filter)

main-image

Pokud jsi aspoň trochu prase, s tímhle si užiješ spoustu digitální srandy: kváká to, mlaská to, chrčí to, prská to, křičí to + to dělá další zvuky, které už se ale moc dobře popsat nedají. Píšou na něm sice, že je basový (a dělal se i nebasový), ale s kytarou normálně kamarádil (navíc taky umí přidát oktávu dolů, takže si tu basu mohl i nasimulovat, kdyby mu chyběla). Žere devět voltů drátem nebo z baterky. Video je dost nudný, ale provede vás nastaveníma kompletně. Ju, je to stereo – můžete do jednoho kanálu lít dry signal, do druhého wet.

Cena: 1400 CZK

Digitech Synth Wah - ZAMLUVENO

main-image

Prodám tenhle šikovný efekt s hromadou synth zvuků a envelope filtrů. Skvěle funguje do funku, popu apod. Vhodný pro kytaru i baskytaru.

Cena: 2500 CZK

Dunlop MXR CAE Wah MC-404

main-image

Prodávám toto prvotřídní kvákadlo, jenž pro Dunlop vyvinul legendární Bob Bradshaw. Nohou přepínatelné dva módy + Boost/Line Driver, interní Q a gain ovladače. 100% stav (v podstatě zcela nové), využito jen párkrát v čistém studiu. Původní cena 5,050,-. Info: https://www.jimdunlop.com/product/mc404-7-10137-01663-7.do

Cena: 4490 CZK

Dunlop Jimi Hendrix Wah JH1

main-image

Prodám tento skvělý wah od firmy Dunlop Jimi Hendrix JH1. Bohužel už jsem ho koupil takhle natřený na zeleno. Vše jinak perfektní a fukčně bezchybné.

Cena: 1990 CZK

Morley Power Wah USA

main-image

Prodám toto kvákadlo s boostem. Přikládám ilustrační video. :-) Info: • Zap / Vyp • Status LED • Bateriová přihrádka se snadným přístupem • Pevný kovový domeček • Vhodný i pro bass • Napájení 9V baterií nebo Morley adaptérem MO AD N • Made in U.S.A.

Cena: 1800 CZK

Bass Synth Wah

main-image

Prodám baskytarový efekt, řídce používaný. Důvod prodeje, konec s hudbou.

Cena: 700 CZK

Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

Muzar.cz logo

Inzeráty

Články

Muzar.cz logo
Aplikace se načítá ...