Lubové | Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

Vážná nabídka půjčky mezi jednotlivci

main-image

Vážná nabídka půjčky Hledáte velmi rychlou a velmi urgentní půjčku? Nyní máte půjčku úspěšně na svém účtu a okamžitě do 24 hodin. Nabídka půjčky začíná na 55 000 000 000 Kč s úrokovou sazbou 2%. Splácení půjčky začíná mezi 1 a 25 lety. Půjčka je nyní poskytována bankovním převodem (převodem v reálném čase). Kontakt: petrakamakova@gmail.com

Cena: 5000 CZK

JOLANA DISKANT ROK 1963

main-image

Jolana Diskant z roku 1963 vyrobena v Krnově.Chtěl jsem i renovovat,alestále to odkládám a v dohledné době se k tomu nedostanu. Plně funkční.Potenciometry mírně chrastí,ale chtějí za ta léta prostříkat ale jinak mají plynulý chod.Přepínač snímačů funguje bez problémů.Původní vstup pro konektor,původní šňůra s konektorem i s původním obalem .Tady upozorňuji ,že šnůra má nejlepší léta za sebou.Je nutné udělat novou.!!!Že kytara hraje je možné sledovat na odkazu: https://uloz.to/file/s4ryXy2KqXCX/vid-20200122-150752-1-mp4. Zadní plastové lemování je v dobrém stavu.Bohužel,to přední se místy drolí.Viz foto. Možno i na dobírku přes dopravce DPD či GLS. Doprava není v ceně!!!

Cena: 4500 CZK

Godin 5th Avenue Uptown Acoustic/Electric Jazz Guitar - Solid Orange

main-image

Je sice sexy, ale nakonec jí požívám zbytečně málo a to je škoda. Seřízeno a servisováno u Kobrleho. Prodávám s kufrem.

Cena: 20000 CZK

Ibanez AG75-BS

main-image

Elektrická lubová kytara ze série Artcore v barvě Brown Sunburst AG 75. Po pádu ze stojanu malá prasklina mezi hmatníkem a krkem u nultého pražce. Přes to drží ladění. Možno dovézt do Prahy a okolí.

Cena: 5000 CZK

Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

Muzar.cz logo

Inzeráty

Články

Muzar.cz logo
Aplikace se načítá ...