Náhradní díly | Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

Prodám kompletní elektroniku, šrouby a ladící mechaniky pro Strata

main-image

Prodám elektroniku, šrouby a ladící mechaniky původně z japonského stratocastera (80. léta). Sada obsahuje 3 no-name single snímače, 1x volume pot, 2x tónová clona, 1x 5-way switch, šrouby, 9x kámen do kobylky, 6x ladící mechanika.

Cena: 2000 CZK

Prodám ladící mechaniky Epiphone

main-image

Prodám kompletní ladící mechaniky Epiphone z 90. let, nebyl s nimi nejmenší problém. Vyndáno z Epiphone Les Paul Special (korea).

Cena: 400 CZK

Prodám Gibson 498T zebra

main-image

Prodám nový Gibson 498T zebra, pouze ozkoušený, ještě v záruce do 24. 4. 2020, kupovaný v Muzikeru.

Cena: 2000 CZK

Prodám Gibson Burstbucker 3 zebra

main-image

Prodám cca 10 let starý snímač Gibson Burstbucker 3 zebra vyndaný z Gibson Les Paul BFG, bezproblémový, nezkrácené kabely.

Cena: 2500 CZK

PRODÁM Elektronky Tung-Sol EL-34B – párovaná dvojice

main-image

Elektronky jsem koupil jako proměřený pár na Kytary.cz před pár roky. Nikdy nebyly hrané, jen se mi tu z nich pomalu stává new old stock. Nový pár teď vyjde asi na 1500...

Cena: 900 CZK

Jack propojka pevná z pedalboardu

main-image

Po přestavbě pedalboardu prodám zbylé Z jackové propojky mezi krabičky. Výhodou je krátké, nekabelové propojení s menším počtem vnitřních spojů. Z tvar pro rozdílné výšky konektorů na krabičkách .... mám asi 12 kusů po 100 Kč ..... + mám i asi šest propojek přímých 50 Kč/ks.

Cena: 100 CZK

Celestion G12-80 (UK)

main-image

Celkem 3 kusy reproduktorů Celestion G12-80, vyrobené v UK, England. 4 Ohm. Devadesátá léta, perfektní stav - jako nové. Často používané ve speakerboxech Marshall 1960. Cena uvedena za kus. Případné poštovné hradí kupující.

Cena: 2490 CZK

Fender Stratocaster ladící mechaniky

main-image

Prodám tyto ladící mechaniky ze strata, naprosto minimální opotřebení, 100% spolehlivost - brzy jsem upgradoval na Sperzel, už mi tu delší dobu leží, takže proto.

Cena: 850 CZK

Eminence Screamin' Eagle - 12 palců, 8 Ohm - 2 ks

main-image

Cena za oba kusy, měl jsem je v druhé bedně a už je nevyužiju. Jsou hodně akurátní na pomalé těžkotonážní riffy. Info od prodejce. Modely Screamin Eagle jsou ideální volbou pro pevné doprovodné riffy a skvělé sólové tóny. Jsou jasné a skvěle čitelné, s pevnými basy a jasnými výškami. Pro rock, americké blues a další žánry jak dělané.

Cena: 2000 CZK

FENDER Vintage Noiseless Tele Set

main-image

Prodám snímače pro telecaster FENDER Vintage Noiseless Tele Set. Pořídil jsem s vidinou upgradu telete, ale nakonec jsem pořídil G&L ASAT, takže už je nevyužiju. Šrouby součástí. • Magnet Alnico II • Ekvalizace: krk - 6/4/3 kobylka 4/3/3 • DC odpor: krk - 12k Ohmů, kobylka 8,6k Ohmů

Cena: 2500 CZK

Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

Muzar.cz logo

Inzeráty

Články

Muzar.cz logo
Aplikace se načítá ...