Náhradní díly | Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

Prodám kompletní elektroniku, šrouby a kameny do strata

main-image

Prodám elektroniku, šrouby a kobylkové kameny původně z japonského stratocastera (80. léta). Sada obsahuje 1x volume pot, 2x tónová clona, 1x 5-way switch, šrouby, 9x kámen do kobylky.

Cena: 500 CZK

Nabídka úvěrů na vaše projekty.

main-image

Ahoj všichni. Dal jsem vám k dispozici své finanční služby. Mým cílem je výrazně posílit ekonomickou základnu všechny právnické a fyzické osoby vytvářející příjem prostřednictvím půjček a mikrofinancování. Jsem zvláštní věřitel, který vám může finančně pomoci , bez ohledu na váš problém, pokud jste solventní. Proč čekat, tak mi dejte vědět, že jsem vám plně k dispozici. Mám schopnost poskytnout vám úvěr v rozmezí od 2 000 do 500 000 EUR. Doba splatnosti: 1 až 25 let. Procentní míra: 3%. Kontaktujte mě na mé e-mailové adrese: edmundo.casar@gmail.com WhatSapp: +33 644 66 67 93

Cena: 2000 CZK

Snímače

main-image

Prodám kytarové snímače s příslušenstvím vše je vytaženo z kytary Prodám snímače z kytary Jackson JS 32 white with black bewels typ RR Kytara kupovana před dvěma měsíci(klidně doložim fakturu o koupi kytary) Osobní předání nebo na dobírku Poštovné si hradí zájemce sám

Cena: 1000 CZK

DiMarzio PAF 36th Anniversary DP103 + DP223

main-image

Prodám tyto PAF humbuckery ve výborném stavu. Jedná se o DP103 (pozice krk) v bílé barvě a DP223 (pozice kobylka) v barvě černé. Snímače jsou včetně šroubů a pružinek, kabely nezkráceny. Uvedená cena je za kus, v případě zájmu o celou sadu cena 2600,-Kč. Osobní předání Brno, Přerov nebo mohu zaslat poštou.

Cena: 1400 CZK

Kytarový servis Liberec

main-image

Zdravím všechny, rád bych nabídnul všem kytaristům a kytaristkám, basákům a basačkám své služby z oboru opravy a úpravy kytar a baskytar, zejména se jedná o seřízení krku, dohmatu, oktáv, seřízení, opravy nebo upgrade elektroniky včetně snímačů, a v neposlední řadě i poradenství, co se týče kytar, baskytar, kytarových efektů, zesilovačů, apod. - vše záleží na dohodě. Jsem schopný vyrobit i True Bypass lišty, ABY boxy, killswitch boxy, buffery, nebo např. předělat Dunlopovic levné CryBaby na true bypass s LEDkou, apod. .. opět záleží na individuální domluvě. Těším se na Vaše zajímavé zakázky! :)

Cena: 666 CZK

Quad rail Bach set

main-image

Prodám tyto dva kvalitní čtyřcívkový snímače Quad rail od Bacha jsou to čtyřcívky takže dohromady na dvouch snímačích osm cívek ne jako u klasických humbucker snímačů který mají dohromady čtyři oba dva,magnety snímačů disponují silou každý jeden o velikosti 13kOhm jsou podstatně silnější než snímače takových značek jako EMG,seymour duncan apod.,jsou vhodné spíš na hraní tvrdší muziky,ale nemaji problém se dobře vypořádat i s menším skreslením a skvěle hrajou i u cleanu snímače jsou pasivní a za mě snad nejlepší pasivky jaký jsem měl možnost kdy vyzkoušet,k tomu jsou dva kvalitní japonský potenciometry s kvalitně stíněnou japonskou kabeláží 1x volume a 1x tónová clona k tomu dva černý kovový knoby, samička,jackova doza plus třípolový přepínač Set obsahuje veškeré příslušenství jako matice šrouby a podložky Stáří setu cca 4měsíce Nyní prodám za 2000kč komplet Osobní předání nebo na dobírku (poštovné hradí zájemce)

Cena: 2000 CZK

Prodám kompletní elektroniku, šrouby a kameny pro Strata

main-image

Prodám elektroniku, šrouby a kobylkové kameny původně z japonského stratocastera (80. léta). Sada obsahuje 1x volume pot, 2x tónová clona, 1x 5-way switch, šrouby, 9x kámen do kobylky.

Cena: 500 CZK

Prodám ladící mechaniky Epiphone

main-image

Prodám kompletní ladící mechaniky Epiphone z 90. let, nebyl s nimi nejmenší problém. Vyndáno z Epiphone Les Paul Special (korea).

Cena: 400 CZK

Prodám Gibson 498T zebra

main-image

Prodám nový Gibson 498T zebra, pouze ozkoušený, ještě v záruce do 24. 4. 2020, kupovaný v Muzikeru.

Cena: 1900 CZK

Prodám Gibson Burstbucker 3 zebra

main-image

Prodám cca 10 let starý snímač Gibson Burstbucker 3 zebra vyndaný z Gibson Les Paul BFG, bezproblémový, nezkrácené kabely.

Cena: 2400 CZK

PRODÁM Elektronky Tung-Sol EL-34B – párovaná dvojice

main-image

Elektronky jsem koupil jako proměřený pár na Kytary.cz před pár roky. Nikdy nebyly hrané, jen se mi tu z nich pomalu stává new old stock. Nový pár teď vyjde asi na 1500...

Cena: 900 CZK

Jack propojka pevná z pedalboardu

main-image

Po přestavbě pedalboardu prodám zbylé Z jackové propojky mezi krabičky. Výhodou je krátké, nekabelové propojení s menším počtem vnitřních spojů. Z tvar pro rozdílné výšky konektorů na krabičkách .... mám asi 12 kusů po 100 Kč ..... + mám i asi šest propojek přímých 50 Kč/ks.

Cena: 100 CZK

Celestion G12-80 (UK)

main-image

Celkem 3 kusy reproduktorů Celestion G12-80, vyrobené v UK, England. 4 Ohm. Devadesátá léta, perfektní stav - jako nové. Často používané ve speakerboxech Marshall 1960. Cena uvedena za kus. Případné poštovné hradí kupující.

Cena: 2490 CZK

Fender Stratocaster ladící mechaniky

main-image

Prodám tyto ladící mechaniky ze strata, naprosto minimální opotřebení, 100% spolehlivost - brzy jsem upgradoval na Sperzel, už mi tu delší dobu leží, takže proto.

Cena: 850 CZK

Eminence Screamin' Eagle - 12 palců, 8 Ohm - 2 ks

main-image

Cena za oba kusy, měl jsem je v druhé bedně a už je nevyužiju. Jsou hodně akurátní na pomalé těžkotonážní riffy. Info od prodejce. Modely Screamin Eagle jsou ideální volbou pro pevné doprovodné riffy a skvělé sólové tóny. Jsou jasné a skvěle čitelné, s pevnými basy a jasnými výškami. Pro rock, americké blues a další žánry jak dělané.

Cena: 2000 CZK

FENDER Vintage Noiseless Tele Set

main-image

Prodám snímače pro telecaster FENDER Vintage Noiseless Tele Set. Pořídil jsem s vidinou upgradu telete, ale nakonec jsem pořídil G&L ASAT, takže už je nevyužiju. Šrouby součástí. • Magnet Alnico II • Ekvalizace: krk - 6/4/3 kobylka 4/3/3 • DC odpor: krk - 12k Ohmů, kobylka 8,6k Ohmů

Cena: 2500 CZK

Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

Muzar.cz logo

Inzeráty

Články

Muzar.cz logo
Aplikace se načítá ...