Snímače pro elektrické kytary | Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

Quad rail Bach set

main-image

Prodám tyto dva kvalitní čtyřcívkový snímače Quad rail od Bacha jsou to čtyřcívky takže dohromady na dvouch snímačích osm cívek ne jako u klasických humbucker snímačů který mají dohromady čtyři oba dva,magnety snímačů disponují silou každý jeden o velikosti 13kOhm jsou podstatně silnější než snímače takových značek jako EMG,seymour duncan apod.,jsou vhodné spíš na hraní tvrdší muziky,ale nemaji problém se dobře vypořádat i s menším skreslením a skvěle hrajou i u cleanu snímače jsou pasivní a za mě snad nejlepší pasivky jaký jsem měl možnost kdy vyzkoušet,k tomu jsou dva kvalitní japonský potenciometry s kvalitně stíněnou japonskou kabeláží 1x volume a 1x tónová clona k tomu dva černý kovový knoby, samička,jackova doza plus třípolový přepínač Set obsahuje veškeré příslušenství jako matice šrouby a podložky Stáří setu cca 4měsíce Nyní prodám za 2000kč komplet Osobní předání nebo na dobírku (poštovné hradí zájemce)

Cena: 2000 CZK

Prodám Gibson 498T zebra

main-image

Prodám nový Gibson 498T zebra, pouze ozkoušený, ještě v záruce do 24. 4. 2020, kupovaný v Muzikeru.

Cena: 1900 CZK

Prodám Gibson Burstbucker 3 zebra

main-image

Prodám cca 10 let starý snímač Gibson Burstbucker 3 zebra vyndaný z Gibson Les Paul BFG, bezproblémový, nezkrácené kabely.

Cena: 2400 CZK

FENDER Vintage Noiseless Tele Set

main-image

Prodám snímače pro telecaster FENDER Vintage Noiseless Tele Set. Pořídil jsem s vidinou upgradu telete, ale nakonec jsem pořídil G&L ASAT, takže už je nevyužiju. Šrouby součástí. • Magnet Alnico II • Ekvalizace: krk - 6/4/3 kobylka 4/3/3 • DC odpor: krk - 12k Ohmů, kobylka 8,6k Ohmů

Cena: 2500 CZK

Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

Muzar.cz logo

Inzeráty

Články

Muzar.cz logo
Aplikace se načítá ...