Rozhraní | Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

M-audio Project Mix I/O

main-image

Perfektní Firewire zvukovka a DAW kontroler (mixák) v jednom. 8 vstupů, 2 stereo výstupy, možnost rozšíření přes Adat optiku. je pár let stará ale funguje jako nová, akorát před časem odešlo trafo, tak jsem koupil nové. Kabely v ceně. Prodávám z důvodu přechodu na větší kontroler.

Cena: 6000 CZK

Nebankovní půjčka

main-image

Potřebujete financování pro svůj domov, pro vaše podnikání, pro nákup automobilů, pro nákup motocyklů, pro vytvoření vlastního podnikání, pro vaše osobní potřeby, bezpochyby. Poskytujeme osobní úvěry s nominální úrokovou sazbou 3% bez ohledu na částku. Uveďte prosím ve svých žádostech o půjčku přesnou částku a dobu splácení. Pro více příkladů nás kontaktujte přímo na e-mailové adrese: bartosovastepan@gmail.com

Cena: 10 CZK

MusicNet AD24 & DA24

main-image

Švýcarské 24bit převodníky špičkové kvality, 8x XLR analog in/out, Wordclock, ADAT. Velký zvuk za malé peníze, dnes už těžko sehnatelné. U mne už nevyužité, možná výměna. Po dohodě možný prodej i s rackovou policí a XLR patch kabely Neutrik.

Cena: 6000 CZK

Tascam US-20x20, digitální mixpult, zvukovka, předzesilovač

main-image

Prodám Tascam US-20x20, je téměř nový, koupený před půlrokem v české kamenné prodejně music-city.cz. Použit párkrát, po reorganizaci komponentů a zapojení v racku už pro něj ale nemám využití. Dokáže pracovat i samostatně bez PC, jako kvalitní digitální mixážní pult nebo předzesilovač. Po připojení USB2 nebo 3 pak jako klasická zvuková karta.

Cena: 9500 CZK

ECHO AUDIOFIRE 12

main-image

12 IN / 12 OUT !!!! v přpadě zájmu přidám i PCI kartu a kvalitní firewire kabel

Cena: 4000 CZK

M - audio M - track 2X2

main-image

Nepoužívané, velmi dobrý stav.

Cena: 1300 CZK

M-Audio M-track Eight

main-image

Na svou cenu dobrý 96-kHz/24-bit převodník/zvukovka; 8in, 8out (pad na kanálech 1-2), 2x headphone amplifier (s individuálním přepínáním výstupu 1/2 a 3/4), +48V skupinově pro kanály 1-4 a 5-8, mix knob pro direct monitoring + přepínač pro mono poslech; kupován cca 12/2015 - ve stavu NOVÉ, byla používána poměrně zřídka.. Dodám s veškerým příslušenstvím včetně originální krabice. Prodávám z důvodu dalšího nevyužití. Nový stojí cca 9000,-

Cena: 6000 CZK

Zvuková karta M-Audio Fast Track Ultra

main-image

Prodám externí zvukovou kartu, málo používaná, plně funkční. Gumový potah na ovládacím kolíku hlasitosti sluchátek jsem ztratil, nicméně na funkčnost to nemá žádný vliv. Důvod prodeje je přechod na rackové provedení, nechce se mi kupovat nebo vyrábět redukci. POPIS: převodníky: 24 bitů/96 kHz, rozhraní: USB 2, analogové vstupy: 6 (linkové symetrické), analogové výstupy: 6 (linkové symetrické), mikrofonní předzesilovače: 4 (na vstupech 1-4), nástrojové vstupy: 2 (na vstupech 1 a 2), sluchátkové výstupy: 2 digitální vstupy: stereo S/PDIF, digitální výstupy: stereo S/PDIF, odstup signál/šum: až 103 dB (A) (údaj výrobce), zkreslení THD+N: 0,002 % (linkové vstupy), 0,005 % (nástrojové vstupy), rozsah regulace citlivosti: >60 dB (mikrofonní vstupy), >45 dB (nástrojové vstupy), mezní úroveň linkových vstupů: 3,4 dBu, podporované OS: Windows XP, Vista, Win 7, Mac OS X 10.3.9 a novější.

Cena: 4900 CZK

Presonus Firestudio Project + počítač + příslušenství

main-image

Nabízím fajn sestavu na nahrávání do zkušebny nebo malého studia. Základem je stará dobrá karta Presonus Firestudio Project s osmi XMAX mikrofonníma předzesilovačema, MIDI, SPDIF, spoustou analogovejch výstupů, v reálným čase se to všechno nechá míchat na digitálním mixpultu v počítači. Přes firewire se k tomu dá připojit ještě další stejná/podobná karta, takže by to pak umělo klidně 16 IN. Na německým ebayi se tyhle karty furt prodávaj někde nad 300Euro. Tu kartu jsem si skoro před deseti lety přivez ze Států, celou dobu byla u mě, nikdy s ní nebyl problém. Nahrával jsem na to párkrát do roka. Nejradši bych to prodal po kupě i s kompem, protože ten už mi taky k ničemu nebude. A ze zkušenosti vím, že to zvládne nahrát celou desku, navěsit na každou stopu pár pluginů, smíchat, zmasterovat.. detaily rád vysvětlím po telefonu. Ten komp je starší, ale uspokojivě výkonnej stroj. Core2Duo, 2 giga RAM, HDD má myslím 160GB...Win XP SP2 - když se to nebude připojovat k internetu a tahat do toho viry, úplně v klidu to takhle ještě nahraje hromadu muziky. Uvědomil jsem si, že jsem na to rok nešáh. Takže bych si místo toho rád koupil nějakou malou USB zvukovku na doma k laptopu a tohle rád přenechám někomu, kdo ví, že na smartphone si kloudnej demáč ve zkušebně neuděláš. Součástí nabídky je teda ta karta, komp, veškerá kabeláž, v případě zájmu klidně i klávesnice, myš a myslím, že bych někde vyhrabal i starej 15'' LCD monitor. Prostě, jestli chcete dobrý nahrávadlo do zkušebny, popř. rozjet si malý studio, ozvěte se, všechno vysvětlím. Cena 7000 (karta) + 3000 komp a příslušenství včetně monitoru. Komplet za 9000.

Cena: 7000 CZK

Behringer ADA8200

main-image

ADATko od Behringera, MIDAS preampy, staré půl roku, 100% stav. Nejlépe osobní předání Pce/HK

Cena: 4000 CZK

RME Babyface Limited Snow Edition

main-image

Zvuková karta RME BABYFACE Limited Snow Edition v kompletním balení (včetně nepoškozené krabice). Ideální pro milovníky MAC (jde i na Win) či prostě bílé (vyrobeno pouze 1500 ks). Od tradiční Babyface se liší bonusem v podobě druhého breakout kabelu s hlavními konektory RCA cinch (občas se hodí). Prodlužovací D-SUB i USB kabely jsou taktéž bílé, stejně tak koženkové pouzdro. Stylovka. Stav je 99%, jeden kabílek vstupního konektoru se poškodil, tak je přepájen, ale to je opravdu detail, nemá žádný vliv na zvuk. Karta umí 10 in / 10 out, pakliže jí dovybavíte ADAT rozhraním.

Cena: 9990 CZK

Muzar - tvůj nový komunitní hudební bazar

Muzar.cz logo

Inzeráty

Články

Muzar.cz logo
Aplikace se načítá ...